Make your coding skill to improve
marketing strategies

What we Offer

Backup Panel

We can offer 7/27 reachable both udemy and backup lessons.

Creating Value

We focus on both coding and marketing area. Both of them can improve your knowledge and growth your income.

Grow Your business

We are here to help you and your business. Saving your time and making you more efficiently is our duty.

Invest in your Knowledge

Knowledge is your power. Make yourself more powerful in this year.

Latest Courses

Türkçe Dilinde Kurslar ve İndirim Kuponları

Sadece bir web sitesi ile SEO uyumlu İngilizce makaleleri birlikte hazırlayacağız ve Amazon Ürünlerini tanıtarak gelir elde edebileceğiniz iş modelinizi birlikte geliştireceğiz.

Amazon Affiliate Marketing Türkçe

Amazon Affiliate Marketing Eğitimini bitirdiğinizde affiliate marketing ve email marketing eğitimine ilave olarak örnek web sitesinde gördüğünüz ingilizce makalenin basit ingilizce bilgisi ile nasıl yazılabildiğini öğreneceksiniz.

Amazon’dan Amazon’a Dropshipping biraz riskli bir iş modelidir. Bu model ile gelir elde etmek istemeniz çok normaldir. Çünkü başladığınız zaman siparişlere yetişemezsiniz. Ancak dikkat etmeniz gereken bir çok husus bulunmaktadır.  Her an suspend riski ile yaşamak zorundasınız. Ayrıca otomatik ve manuel dropshipping nasıl yapılır adım adım bu eğitimde öğrenebilirsiniz.

Amazon Dropshipping (Amazondan Amazona Dropshipping)

Amazon/Shopify/Woocommerce gibi platformlarda satış yapabilmenin ilk anahtarı satmaya değer ürün bulmaktır. Product Hunter bir meslektir. Amazon yada Shopify satıcıları için bu görevi üstlenebilirsiniz.

Ürün Bulma Eğitimi Amazon ve Shopify gibi platformları

Amazon Suspend ve Hesap Sağlığı

Trademark Copyright Patent

Amazon FBA Satıcıları için Hijacker'lar ile Mücadele ve Markayı Koruma, FBM Satıcıları için ise Haklarını Savunma

Shopify ile profesyonel anlamda bir internet sitesine sahip olabilirsiniz. Eğitimi alan arkadaşlarım için 50 ürün siparişini tamamlayana kadar shopify ücreti ödemeden e-ticaret sitenizi alın. Mağazanızı Yönetin. Ürünleriniz ile satışa hazır olun. Böylece e-ticaret hayatına başladığınızda başladığınızda ilk siparişlerinizi alana kadar ilave bütçe tahsisi yapmanız gerekmeyecektir.

Shopify Dropshipping + Chatbot ve Email Marketing + Hediye?

Clickbank marketplace panelinin detaylı anlatımı ve pasif gelire uygun ürün bulunması ile eğitime başlanmış olup landing page oluşturulması ve ücretsiz marketing araçları ile eğitim sonlandırılmıştır.

İleri Seviye Clickbank Affiliate Marketing Türkçe

Sistem yöneticiliği konularından birisi olan Oracle Solaris Eğitmini tamamlayarak sizlerin kullanımına sunmuş olduk. Sizler de kendi kurduğunuz laboratuvarlarda yada çalıştığınız yerde sistemlerinizi yönetebilirsiniz. 

Oracle Solaris 11.3 (4) Sistem Yöneticisi Administrator

Udemy Courses are Online

Grow your business by entering online marketing with shopify. This platform is easy to use and at the end of the lesson you can manage your online store. Also you can get your trial shopify store with full features.After 50 order you get your trial will end. So you can start your business without any additional investment.

Shopify Bootcamp From 0 Step By Step Store Manage (+ GIFT)

If you don’t like risk and want to make money online affiliate marketing business is for you. You can only start with facebook page, facebook group and your chatbot. This is not limited only with clickbank you can also make other affiliate marketing systems. 

Clickbank Affiliate Marketing Bootcamp Step by Step

Blog

Türkçe Blog

VIP Betting Secrets - Join Today
Uncategorized
arsivcix@gmail.com

VIP Betting Secrets – Join Today

Product Name: VIP Betting Secrets – Join Today Click here to get VIP Betting Secrets – Join Today at discounted price while it’s still available… All orders are protected by SSL encryption

Read More »
Stage Ready Nutrition & Training
Uncategorized
arsivcix@gmail.com

Stage Ready Nutrition & Training

Product Name: Stage Ready Nutrition & Training Click here to get Stage Ready Nutrition & Training at discounted price while it’s still available… All orders are protected by SSL encryption – the

Read More »
Promoyze
Uncategorized
arsivcix@gmail.com

Promoyze

Product Name: Promoyze Click here to get Promoyze at discounted price while it’s still available… All orders are protected by SSL encryption – the highest industry standard for online security from trusted

Read More »

Unauthorized Affiliate – error page

Product Name: Unauthorized Affiliate – error page Click here to get Unauthorized Affiliate – error page at discounted price while it’s still available… All orders are protected by SSL encryption – the

Read More »

Future Course Plans

Python is the most popular coding program and you deserve to reach this information.

How to Code with Python

Home automation system can save your time especially your daily routines. So we will produce training in the future.

Make an IOT Project

Amazon Paneli Kullancı Eğitimi

Amazon Seller Dashboard

I want to be free.

Latest Project

About us

Selcuk GOKTAS

Developper

System Administrator

Marketer

Trainer

Our mission

We are dedicated ourself to improve your knowledge in order to make your life easy and grow your income both active and passive.

Our offer

  • Couching
  • Courses
  • Face to Face Training