Udemy Ücretsiz Kurslar Hakkında

Udemy’de yayınladığımız Selçuk GÖKTAŞ’a ait olan ücretsiz kursları sizlerle paylaşacağım ve bu kurslar hakkında bir hatırlatma yapacağım.

 

Udemy Ücretsiz Kurs Politikası

Udemy geçtiğimiz günlerde udemy ücretsiz kurs politikasında değişiklik yaparak ücretsiz kurs süresini 2 saat olarak kısıtlandırdı. Bu kapsamda artık udemy ücretsiz kurslar içerisinde 2 saati geçen kurslar artık yok. Eğer karşılaştığınız 2 saati aşan kurslar mevcut ise bu tarihten önce yayınlanan kurslardır.  2 saati aşan kursları da udemy giriş yapan öğrenciler ile paylaşabilmek adına ücretsiz ve 2 saatten uzun olacak kurslar SET-1 SET-2 SET-3 gibi parçalara ayrılarak paylaşılacaktır ve paylaşılmıştır.

 

Selçuk GÖKTAŞ’a Ait Udemy Ücretsiz Kurslar Hakkında

Selçuk GÖKTAŞ bir yazılımcı ve bir amazon satıcısı olarak hem udemy’de hemde selcukgoktas.com üzerinden kurslar yayınlamaktadır. Udemy ücretsiz kursları kapsamında yayında olan kursları da hem yazılım hemde e-ticaret alanındadır. Kursları detaylı şekilde bu sayfada sizlere aktarmaya çalışacağım.

 

selcukgoktas.com Ücretsiz Kursları

Selcukgoktas.com internet sitesi üzerinden Eğitmen ve Danışman Selçuk GÖKTAŞ’tan bire bir eğitim ve danışmanlık alabilirsiniz. Bu platformda video dersler yerine zoom toplantıları ile kurslar verilmektedir.  Bu platform üzerinden verilecek kurs ise Ücretsiz Amazon Hesabı Açma Grup Danışmanlığıdır. 20’şey 30’ar gruplar şeklinde amazon’da hesap açmakta problem yaşayan arkadaşlarıma bu süreçte yardımcı olmak amacıyla verilecek bir danışmanlık hizmetidir ve ücretsizdir.

Selçuk GÖKTAŞ Udemy Ücretsiz Kursları

Yazılım ve Teknik Kurslar (Udemy Türkçe)

1- Udemy Python Eğitim Serileri. Yukarıda da bahsedildiği gibi 2 saat kuralı dolayısı ile eğitim SET-1 SET-2 SET-3 şeklinde setler halinde paylaşılmaktadır. Eğitim  dili Türkçe’dir. Aynı eğitimi youtube üzerinden izlemeyi tercih eden arkadaşlarım https://www.youtube.com/watch?v=tdf8-aXbLL8&list=PLXb-khcSUZWfz8A1hEGOKJHN7VmJCyKy6 adresinden eğitime ulaşabilirsiniz.

Eğitimi Udemy üzerinden takip etmeyi tercih edenler için ise;

Udemy Python Udemy Sıfırdan Python Eğitimi Başlangıç Seri 1https://www.udemy.com/course/sifirdan-python-egitimi-ucretsiz-seri-1/?referralCode=72EFF57200A2A4927BCC

Udemy Python Sıfırdan Python Eğitimi Seri 2 : https://www.udemy.com/course/sifirdan-python-egitimi-seri-2/?referralCode=4A82977C1261BC163A2E

Udemy Python Eğitim serileri çekilmeye devam edecektir.

 

2- Sıfırdan kodlamanın mantığını öğrenin. Udemy ile kodlama öğrenmek istiyorsanız güncel örnekler ile hazırlanmış ve hiç kodlama bilmeyen birisine kodlama göstermeden kodlamanın mantığını anlatmayı amaçladığımız kursumuz ise Sıfırdan Kodlama Eğitimi ile Programcılığın Mantığını Öğren dir. Kurs için https://www.udemy.com/course/sifirdan-kodlama-egitimi-ile-programciligin-mantigini-ogrenin-python/?referralCode=1283F58E29C85A75E66C adresi ile udemy giriş yaparak izleyebilir yada youtube üzerinden https://www.youtube.com/watch?v=8fpAgQ5Sz_Q&list=PLXb-khcSUZWeTcblygvB7r77FIU39lKGC adresinden izleyebilirsiniz.

 

Amazon İş Modelleri ve Amazondan Gelir Elde Etmek İsteyenlere Özel Ücretsiz Udemy Kursları

1 – E-ticaret anlamında sıfırsanız sıfırdan birşeyler öğrenmek için Online İş Modelleri kursumuza katılabilirsiniz. Bu kurs udemy kurs politikasından önce oluşturulduğu için 2 saati geçmektedir. Ancak Kurs üzerinde bir güncelleme yapılamamaktadır. Güncelleme yapıldığı taktirde kursun ücretli yapılması gerekmektedir.  Online İş Modelleri Ücretsiz Eğitim kursuna katılmak için https://www.udemy.com/course/online-is-modelleri-ucretsiz-egitim/?referralCode=99489F8EC29D73BE0C66 linkine tıklayarak udemy’e giriş yapıp eğitime katılabilirsiniz.

 

2- Amazon’da satış yapmayı düşünenler için ilk yapmaları gereken nokta bir satıcı hesabı açmak ve amazon ile ilgili terimlere aşina olmaktan geçmektedir. Bunun için sizlere hazırlamış olduğumuz Amazon Satıcı Hesabı Açılışı – Amazon’a Seller Giriş Rehber udemy ücretsiz kursu paylaşıyorum.  https://www.udemy.com/course/amazon-satici-hesap-acma/?referralCode=835E9436EEF1FCBB3548 Udemy giriş yaparak linki takip edip kursa ulaşabilirsiniz.

3- Amazon’da satışa başlamadan önce amazonda yapacağınız iş modeline karar vermeniz gerekmektedir. iş modelleri herbiri ayrı bir uzmanlık ve çalışma gerektirmektedir. Bunun için Telegram Amazonworkshop ve diğer katılımcılar ile youtube üzerinde yapılan canlı yayınlar hem udemy hemde youtube üzerinde paylaşılmıştır. Bu eğitime katıldığınızda Amazon affiliate marketing, amazondan amazona dropshipping ve amazon dropshipping, amazon private label, amazon retail arbitrage ve amazon wholesale marketing konusunda ön bilgi sahibi olabileceksiniz. Youtube yayınlarına ulaşmak için https://www.youtube.com/watch?v=ovI4nRdXpm4&list=PLXb-khcSUZWeaEo6Fgb5HjpWDIlJ3KqG_ adresini tıklayabilirsiniz. Ayrıca eğitimi udemy’den takip etmek isterseniz 2 saati geçtiği için 3 set halinde yayınlanan eğitime aşağıdaki linklerden ulaşabilirsiniz.

Udemy Ücretsiz Amazonda Hangi İş Modelleri İle Gelir Elde Edebilirim? SET1  : https://www.udemy.com/course/amazonda-hangi-is-modelleri-ile-gelir-elde-edebilirim-set1/?referralCode=B6A8C01E0D1581131207

Udemy Ücretsiz Amazonda Hangi İş Modelleri İle Gelir Elde Edebilirim? SET2 : https://www.udemy.com/course/amazonda-hangi-is-modelleri-ile-gelir-elde-edebilirim-set2/?referralCode=81B08AD8D35FA5B90C10

Udemy Ücretsiz Amazonda Hangi İş Modelleri İle Gelir Elde Edebilirim? SET3 : https://www.udemy.com/course/amazonda-hangi-is-modelleri-ile-gelir-elde-edebilirim-set3/?referralCode=EF5C4715ABBD4DC83CB0

 

 

Ücretli Kurslar için İndirim Kuponları

Ücretli olan udemy kurslarımıza ait indirim kuponları düzenli olarak https://btcile.com/blog/uncategorized/udemy-kuponlar/ adreste yayınlanmaktadır.

Amazon Shopify ve Diğer E-ticaret platformları konusunda ücretsiz destek alabilmek için Telegram AmazonWorkshop grubuna katılabilirsiniz.  https://t.me/amazonworkshop

 

0 0 vote
Article Rating
Subscribe
Notify of
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments