Dropshipping ile Ticaret Nedir?

Başlamadan Önce Dropshipping ile Ticaret Ne Demek bu ifadeyi sıfırdan başlayarak ifade etmemiz gereklidir.

Dropshipping ile satılacak ürünü önceden satmak amacıyla ilanı verilir.

Stoğumuzda olmayan ürünü ürün bilgileri ile çeşitli internet sitelerinde satışa çıkartırız.

Ürünün satışı gerçekleştikten sonra ürünü tedarikçiden satın alarak müşterinize sizin bilgileriniz ile kargoluyorsunuz.

Genel Olarak çok güzel ve sıfırdan yapılacak zahmetsiz bir internet geliri elde etme sistemi gibi duruyor.

Bu tip yöntemlerle çalıştığınız orana göre uygun olmakla birlikte günlük 20.000 Dolar’dan fazla kazanç elde edenler var.

Bu şekilde para elde edenler kişiler genel olarak Avrupa pazarlarda satış yapan kişilerdir.

Makalemizi toparlarken söylemeden edemeyeceğim. Dropshipping bu kadar basit değil.

Bu tarz işleri yapan e-ihracat ile ilgilenen kitleleri Telegram AmazonWorkshop topluluğumuza girebilirsiniz ve aynı link ile çevrenizi davet edebilirsiniz.

Sizlerde bu işi ile ilgilenen şahıslar ile tanışabilir ve bu tarz işlerde yaşadıkları zorluklar yada kazandıkları gelirleri görebilirsiniz.

Temel anlamda Dropshipping E-Ticaret nasıl yapılır sorusuna cevap vermiş olduk. Ancak ileri seviyede bu işi yapmak isteyen okuyucularım Stoksuz Ticaret yapmadan önce bazı eksikleri tamamlaması şarttır.

Odaklanılması gereken noktalar

Bu eksikleri de kısaca bahsetmek istiyorum.

Satışa başlamadan giriş aşamasında hangi pazarlarda satış yapacaksınız. Pazar yerini tercih ettikten sonra bölgelere uygun ürünleri bulmanız elzemdir. Çünkü bir çaba harcıyorsunuz ve para kazanmayı istiyorsunuz. 

Örnek verecek olursak; eğer Amazon Arap Emirliği’da Stoksuz Ticaret yapacaksanız, amazon ile ilgili detaylı bilgi sahibi olmalısınız. Amazon’da satıcı hesabı açmak başlı başına bir problemdir. Bu zorlukları aşmak için neler yapmanız gerekiyor?

Yada Türkiye’de gittididiyor’de ticaret yaparak Dropshipping yapacaksınız. Ön şartları nelerdir. Başka bir örnek ise e-ptt avm. Bu platformda da Dropshipping yapanları denk gelmek mümkündür.

Dropshipping nasıl yapılır sorusu temel olarak cevaplanabilir. Ancak Dropshipping’in nasıl yapıldığını öğrenmek için bizzat Stoksuz Ticaret yapmış kişilerde temas kurarak yardım almanızda fayda var. 

Özellikle amazondan amazona Stoksuz Ticaret yapacaksanız eğer udemy de bulunan eğitimlerden faydalanabilirsiniz. 

Eğitimlere ulaşmak için tıklayınız.

Udemy’de bulunan eğitimler için sürekli indirim kuponu oluşturup paylaşıyorum. Bu kuponları Udemy Kuponlar sayfasından ulaşabilirsiniz.

Bu Dropshipping ile Ticaret gerçekten kazandıran kazanç olup olmadığını öğrenmek isterseniz bizzat Dropshipping E-Ticaret yapanlara nasıl Dropshipping E-Ticaret yapıyorsunuz sorusunu amazonworkshop telegram grubundan sorabilirsiniz. 

Deneyimli Satıcılar ile İletişim Kurun

Unutmayın ki Dropshipping E-Ticaret Nasıl yapılır sorusunun cevabı hangi sitelerde Dropshipping E-Ticaret yapacağınıza göre değişecektir.

Çünkü her platformda farklı kuralları olacaktır. Her pazar yerinde ödemelerinizin sizlere geri dönme zamanıda değişeceğinden dolayı 0’dan bu Dropshipping yapılır mı? Sorusu sitelere göre değişkenlik gösterecektir.

Bu anlamda video dersler yada udemy gibi platformlar sizlere yetersiz geliyor ve A’dan Z’ye bir danışman ve eğitmen ile çalışmak isterseniz Bireysel,grup yada Kurumsal Destek alabilirsiniz

Saygılarımla…

0 0 vote
Article Rating
Subscribe
Notify of
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments