Dropshipping Ne Demek?

Başlamadan Önce Dropshipping ile Ticaret Ne Demek bu kazanç sistemini kolaydan zora ifade etmemiz gerekiyor.

Dropshipping ile satılacak ürünü satın almadan önce satmak amacıyla ilanı verilir.

Elimizde olmayan ürünü ürün resimleri ile çeşitli büyük satış kanallarında satışa çıkartırız.

Satış gerçekleştikten sonra ürünü tedarikçiden alarak müşterinize satıcı sizi gösterecek şekilde kargolattıryorsunuz.

İlk düşüncede çok kolay ve hiç gelirsiz başlanacak meşakkatsiz bir yöntem gibi durmaktadır.

Bu şekilde bir iş ile bütçeniz ile uyumlu olmakla birlikte haftalık 20.000 Avro’dan fazla kazanç kazananlar var.

Bu şekilde kazanç kazananlar şahıslar çoğunlukla Avrupa pazarlarında satış yapan kişilerdir.

Yazımızı özetlerken söylemeden edemeyeceğim. Stoksuz Ticaret bu kadar kolay değil.

Bu şekilde işleri yapan e-satış ile ilgilenen insanları Telegram AmazonWorkshop grubumuza katılabilirsiniz ve aynı link ile arkadaşlarınızı davet edebilirsiniz.

Sizlerde bu işi ile ilgilenen şahıslar ile tanışabilir ve bu tarz işlerde yaşadıkları zorluklar yada kazandıkları gelirleri görebilirsiniz.

Basit anlamda Dropshipping nasıl yapılır sorusuna cevap vermiş olduk. Ancak ileri seviyede bu işi yapmak isteyen öğrencilerim Dropshipping yapmadan önce bazı tamamlanması gerekenleri tamamlaması şarttır.

Odaklanılması gereken aşamalar

Bu tamamlanması gerekenleri de kısaca değinmek istiyorum.

Satışa başlamadan giriş aşamasında hangi bölgelerde satış yapacaksınız. Marketleri seçtikten sonra pazar yerine uygun ürünleri bulmanız elzemdir. Çünkü bir emek harcıyorsunuz ve kazanmayı hedefliyorsunuz. 

Örnek verecek olursak; eğer Amazon Meksika’da Dropshipping yapacaksanız, amazon ile ilgili detaylı bilgi sahibi olmalısınız. Amazon’da satıcı hesabı açmak başlı başına bir zorluktur. Bu zorlukları aşmak için neler yapmalısınız?

Yada Türkiye’de trendyol’de ticaret yaparak Dropshipping E-Ticaret yapacaksınız. Ön koşulları nelerdir. Başka bir örnek ise e-ptt avm. Bu alanlarda da Dropshipping yapanları görmek mümkündür.

Dropshipping E-Ticaret nasıl yapılır sorusu temel olarak cevaplanabilir. Ancak Stoksuz Ticaret’in nasıl yapıldığını öğrenmek için bizzat Dropshipping ile Ticaret yapmış kişilerde temas kurarak yardım almanızda fayda var. 

Özellikle amazondan amazona Dropshipping yapacaksanız eğer udemy de bulunan eğitimlerden faydalanabilirsiniz. 

Eğitimlere ulaşmak için tıklayınız.

Udemy’de yayınlanan eğitimler için sürekli indirim kuponu oluşturup dağıtıyorum. Bu kuponları Udemy Kuponlar sayfasından ulaşabilirsiniz.

Bu Dropshipping ile Ticaret gerçekten ciddi kazanç olup olmadığını öğrenmek isterseniz bizzat Stoksuz Ticaret yapanlara nasıl Stoksuz Ticaret yapıyorsunuz sorusunu amazonworkshop telegram grubundan sorabilirsiniz. 

Daha Önceden Satış Yapan Satıcılar ile Temas Kurun

Unutmayın ki Dropshipping Nasıl yapılır sorusunun cevabı hangi alanlarda Stoksuz Ticaret yapacağınıza göre değişecektir.

Çünkü her internet sitelerinde farklı kuralları olacaktır. Her sitelerde satışlarınızın sizlere geri dönme zamanıda değişeceğinden dolayı sıfırdan bu Dropshipping yapılır mı? Sorusu internet sitelerine göre farklılık gösterecektir.

Bu anlamda video dersler yada youtube gibi platformlar sizlere yetersiz geliyor ve baştan sona bir danışman ve eğitmen ile çalışmak isterseniz Bireysel,grup yada Kurumsal Destek alabilirsiniz

Saygılarımla…

0 0 vote
Article Rating
Subscribe
Notify of
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments