Stoksuz Ticaret Ne Demek?

Öncelikle Stoksuz Ticaret Nedir bu kazanç sistemini basitten karmaşığa anlatmamız gerekmektedir.

Dropshipping ile Ticaret ile satılacak ürünü satın almadan önce satmak amacıyla ilanı verilir.

Satın almadığımız ürünü ürün resimleri ile çeşitli internet sitelerinde yayınlarız.

Ürünün satışı gerçekleştikten sonra ürünü tedarikçiden satın alarak müşterinize satıcı sizi gösterecek şekilde kargolattıryorsunuz.

İlk düşüncede çok kolay ve sıfırdan başlanacak meşakkatsiz bir internet geliri elde etme sistemi gibi görülmektedir.

Bu tip iş modelleri ile başlangıç bütçeniz ile uyumlu olmakla birlikte aylık 20.000 Euro’dan fazla para elde edenler var.

Bu tip kazanç elde edenler şahıslar büyük çoğunlukla Almanya internet sitelerinde satış yapan kişilerdir.

Söyleşimizi toparlarken söylemeden edemeyeceğim. Stoksuz Ticaret bu kadar kolay değil.

Bu tip işleri yapan e-satış ile uğraşan insanları Telegram AmazonWorkshop topluluğumuza davet ediyoruz ve aynı link ile dostlarınızı davet edebilirsiniz.

Sizlerde bu işi ile uğraşan kitleler ile tanışabilir ve bu tarz işlerde yaşadıkları zorluklar yada kazandıkları gelirleri görebilirsiniz.

Genel anlamda Dropshipping E-Ticaret nasıl yapılır sorusuna cevap vermiş olduk. Ancak ileri seviyede bu işi yapmak isteyen takipcilerim Dropshipping E-Ticaret yapmadan önce bazı eksikleri tamamlaması gerekmektedir.

Odaklanılması gereken aşamalar

Bu eksikleri de kısaca bahsetmek istiyorum.

Satışa başlamadan giriş aşamasında hangi sitelerde satış yapacaksınız. Alanlarda tercih ettikten sonra internet sitelerine uygun ürünleri bulmanız gerekmektedir. Çünkü bir emek harcıyorsunuz ve karşılığının olmasını bekliyorsunuz. 

Örnek verecek olursak; şayet Amazon Singapur’da Dropshipping ile Ticaret yapacaksanız, amazon ile ilgili kapsamlı bilgi sahibi olmalısınız. Amazon’da satıcı hesabı açmak başlı başına bir zorluktur. Bu zorlukları aşmak için neler yapmanız gerekiyor?

Yada Türkiye’de gittididiyor’de ticaret yaparak Dropshipping E-Ticaret yapacaksınız. Ön koşulları nelerdir. Başka bir örnek ise Sahibinden. Bu pazarlarda da Dropshipping E-Ticaret yapanları denk gelmek mümkündür.

Dropshipping E-Ticaret nasıl yapılır sorusu temel olarak cevaplanabilir. Ancak Stoksuz Ticaret’in nasıl yapıldığını öğrenmek için bizzat Dropshipping yapmış kişilerde iletişim kurarak yardımlaşmanızda fayda var. 

Özellikle amazondan amazona Dropshipping ile Ticaret yapacaksanız eğer udemy de bulunan eğitimlerden faydalanabilirsiniz. 

Eğitimlere ulaşmak için tıklayınız.

Udemy’de paylaşılan eğitimler için sürekli indirim kuponu oluşturup dağıtıyorum. Bu kuponları Udemy Kuponlar sayfasından ulaşabilirsiniz.

Bu Dropshipping gerçekten kazandıran kazanç olup olmadığını öğrenmek isterseniz bizzat Dropshipping ile Ticaret yapanlara nasıl Dropshipping E-Ticaret yapıyorsunuz sorusunu amazonworkshop telegram grubundan sorabilirsiniz. 

Deneyimli Satıcılar ile Temas Kurun

Unutmayın ki Dropshipping Nasıl yapılır sorusunun cevabı hangi pazar yerinde Dropshipping E-Ticaret yapacağınıza göre değişecektir.

Çünkü her pazarlarda farklı kuralları olacaktır. Her platformda ödemelerinizin sizlere geri dönme zamanıda değişeceğinden dolayı sıfırdan bu Dropshipping yapılır mı? Sorusu pazarlara göre farklılık gösterecektir.

Bu anlamda video içerikler yada youtube gibi platformlar sizlere yetmiyor ise ve sürekli bir danışman ve eğitici ile çalışmak isterseniz Bireysel,grup yada Kurumsal Destek alabilirsiniz

Saygılarımla…

0 0 vote
Article Rating
Subscribe
Notify of
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments