Dropshipping E-Ticaret Ne Demek?

Öncelikle Dropshipping E-Ticaret Nedir bu kazanç sistemini kolaydan zora anlatmamız gereklidir.

Dropshipping ile tedarik edebileceğiniz ürünü satın almadan önce satmak için internet sitesine eklenir.

Satın almadığımız ürünü ürün bilgileri ile çeşitli sosyal medya platformlarında yayınlarız.

Ürünün satışı gerçekleştikten sonra ürünü alarak müşterinize satıcı sizi gösterecek şekilde gönderiyorsunuz.

Genel Olarak çok kolay ve sıfır bütçe ile yapılacak meşakkatsiz bir gelir kapısı gibi görülmektedir.

Bu tip iş modelleri ile bütçeniz ile uygun olmakla birlikte günlük 10.000 €’dan fazla kazanç kazananlar mevcut.

Bu tarz gelir kazananlar insanlar çoğunlukla Amerika internet sitelerinde satış yapan satıcılardır.

Yazımızı özetlerken söylemeden edemeyeceğim. Stoksuz Ticaret bu kadar kolay değil.

Bu tip işleri yapan e-satış ile ilgilenen insanları Telegram AmazonWorkshop grubumuza davet ediyoruz ve aynı link ile çevrenizi davet edebilirsiniz.

Sizlerde bu işi ile ilgilenen satıcılar ile tanışabilir ve bu tarz işlerde yaşadıkları zorluklar yada kazandıkları gelirleri görebilirsiniz.

Basit anlamda Dropshipping ile Ticaret nasıl yapılır sorusuna cevap vermiş olduk. Ancak ileri seviyede bu işi yapmak isteyen öğrencilerim Dropshipping ile Ticaret yapmadan önce bazı noktaları tamamlaması şarttır.

Odaklanılması gereken problemler

Bu eksikleri de kısaca özetlemek istiyorum.

Satışa başlamadan giriş aşamasında hangi pazar yerinde satış yapacaksınız. Alanlarda tercih ettikten sonra platformlara uygun ürünleri bulmanız elzemdir. Çünkü bir çaba harcıyorsunuz ve gelir elde etmeyi istiyorsunuz. 

Örnek verecek olursak; şayet Amazon Almanya’da Dropshipping E-Ticaret yapacaksanız, amazon ile ilgili detaylı bilgi sahibi olmalısınız. Amazon’da satıcı hesabı açmak başlı başına bir zorluktur. Bu süreçleri geçmek için neler yapmanız gerekiyor?

Yada Türkiye’de trendyol’de ticaret yaparak Dropshipping yapacaksınız. Ön isterleri nelerdir. Başka bir örnek ise e-ptt avm. Bu platformda da Dropshipping E-Ticaret yapanları rastlamak mümkündür.

Dropshipping E-Ticaret nasıl yapılır sorusu temel olarak cevaplanabilir. Ancak Stoksuz Ticaret’in nasıl yapıldığını öğrenmek için bizzat Dropshipping ile Ticaret yapmış kişilerde temas kurarak yardım almanızda fayda var. 

Özellikle amazondan amazona Stoksuz Ticaret yapacaksanız eğer udemy de bulunan eğitimlerden faydalanabilirsiniz. 

Eğitimlere ulaşmak için tıklayınız.

Udemy’de paylaşılan eğitimler için sürekli indirim kuponu oluşturup dağıtıyorum. Bu kuponları Udemy Kuponlar sayfasından ulaşabilirsiniz.

Bu Dropshipping ile Ticaret gerçekten güzel kazanç olup olmadığını öğrenmek isterseniz bizzat Dropshipping E-Ticaret yapanlara nasıl Stoksuz Ticaret yapıyorsunuz sorusunu amazonworkshop telegram grubundan sorabilirsiniz. 

Deneyimli Satıcılar ile Temas Kurun

Unutmayın ki Dropshipping Nasıl yapılır sorusunun cevabı hangi pazarlarda Stoksuz Ticaret yapacağınıza göre değişecektir.

Çünkü her marketlerde değişen kuralları olacaktır. Her marketlerde ödemelerinizin sizlere yatırılma zamanıda değişeceğinden dolayı 0’dan bu Dropshipping ile Ticaret yapılır mı? Sorusu pazarlara göre değişkenlik gösterecektir.

Bu anlamda video dersler yada udemy gibi platformlar sizlere yetmiyor ise ve kesintisiz bir danışman ve eğitici ile çalışmak isterseniz Bireysel,grup yada Kurumsal Destek alabilirsiniz

Saygılarımla…

0 0 vote
Article Rating
Subscribe
Notify of
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments