Stoksuz Ticaret Nedir?

Öncelikle Dropshipping ile Ticaret Nedir bu ifadeyi basitten karmaşığa özetlememiz gerekiyor.

Dropshipping ile Ticaret ile satmak istediğiniz ürünü önceden satmak amacıyla ilanı verilir.

Satın almadığımız ürünü ürün resimleri ile çeşitli büyük satış kanallarında listeleriz.

Ürünün satışı gerçekleştikten sonra ürünü alarak satışını yaptığınız kişiye sizin bilgileriniz ile kargoluyorsunuz.

İlk bakışta çok güzel ve sıfırdan yapılacak zahmetsiz bir yöntem gibi duruyor.

Bu şekilde iş modelleri ile başlangıç bütçeniz ile uyumlu olmakla birlikte aylık 1.000 Avro’dan fazla para kazananlar mevcut.

Bu tarz kazanç kazananlar insanlar çoğunlukla Kanada pazarlarında satış yapan satıcılardır.

Yazımızı toparlarken söylemeden edemeyeceğim. Dropshipping E-Ticaret bu kadar meşakkatsiz değil.

Bu tarz işleri yapan e-ihracat ile uğraşan şahısları Telegram AmazonWorkshop topluluğumuza davet ediyoruz ve aynı link ile arkadaşlarınızı davet edebilirsiniz.

Sizlerde bu işi ile uğraşan kişiler ile tanışabilir ve bu tarz işlerde yaşadıkları zorluklar yada kazandıkları gelirleri görebilirsiniz.

Basit anlamda Dropshipping nasıl yapılır sorusuna cevap vermiş olduk. Ancak ileri seviyede bu işi yapmak isteyen arkadaşlarım Stoksuz Ticaret yapmadan önce bazı tamamlanması gerekenleri tamamlaması elzemdir.

Odaklanılması gereken problemler

Bu eksikleri de kısaca özetlemek istiyorum.

Satışa başlamadan giriş aşamasında hangi sitelerde satış yapacaksınız. Pazarları seçtikten sonra sitelere uygun ürünleri bulmanız şarttır. Çünkü bir çaba harcıyorsunuz ve karşılığının olmasını bekliyorsunuz. 

Örnek verecek olursak; eğer Amazon Amerika’da Dropshipping ile Ticaret yapacaksanız, amazon ile ilgili detaylı bilgi sahibi olmalısınız. Amazon’da satıcı hesabı açmak başlı başına bir çaba ister. Bu problemleri geçmek için neler yapmanız gerekiyor?

Yada Türkiye’de trendyol’de elektronik ticaret yaparak Dropshipping ile Ticaret yapacaksınız. Ön isterleri nelerdir. Başka bir örnek ise e-ptt avm. Bu platformda da Dropshipping ile Ticaret yapanları rastlamak mümkündür.

Dropshipping nasıl yapılır sorusu basit olarak cevaplanabilir. Ancak Dropshipping E-Ticaret’in nasıl yapıldığını öğrenmek için bizzat Dropshipping yapmış kişilerde iletişim kurarak yardım almanızda fayda var. 

Özellikle amazondan amazona Dropshipping E-Ticaret yapacaksanız eğer udemy de bulunan eğitimlerden faydalanabilirsiniz. 

Eğitimlere ulaşmak için tıklayınız.

Udemy’de yayınlanan eğitimler için sık sık indirim kuponu hazırlayıp dağıtıyorum. Bu kuponları Udemy Kuponlar sayfasından ulaşabilirsiniz.

Bu Dropshipping ile Ticaret gerçekten güzel kazanç olup olmadığını görmek isterseniz bizzat Dropshipping yapanlara nasıl Dropshipping yapıyorsunuz sorusunu amazonworkshop telegram grubundan sorabilirsiniz. 

Daha Önceden Satış Yapan Satıcılar ile Temas Kurun

Unutmayın ki Stoksuz Ticaret Nasıl yapılır sorusunun cevabı hangi alanlarda Dropshipping ile Ticaret yapacağınıza göre değişecektir.

Çünkü her platformda değişen kuralları olacaktır. Her platformda satışlarınızın sizlere yatırılma zamanıda değişeceğinden dolayı sıfırdan bu Dropshipping yapılır mı? Sorusu marketlere göre değişkenlik gösterecektir.

Bu anlamda video içerikler yada udemy gibi platformlar sizlere yetersiz geliyor ve kesintisiz bir danışman ve eğitmen ile çalışmak isterseniz Bireysel,grup yada Kurumsal Destek alabilirsiniz

Saygılarımla…

0 0 vote
Article Rating
Subscribe
Notify of
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments