Dropshipping ile Ticaret Ne Demek?

Öncelikle Stoksuz Ticaret Ne Demek bu kazanç sistemini sıfırdan başlayarak özetlememiz gereklidir.

Stoksuz Ticaret ile satmak istediğiniz ürünü satın almadan önce satmak amacıyla ilanı verilir.

Stoğumuzda olmayan ürünü ürüne ait bilgiler ile çeşitli internet sitelerinde yayınlarız.

Ürünün satışı gerçekleştikten sonra ürünü tedarikçiden alarak satışını yaptığınız müşterinize sizin bilgileriniz ile gönderiyorsunuz.

Basit anlatıma göre çok güzel ve sıfırdan başlanacak meşakkatsiz bir gelir kapısı gibi gösterilmektedir.

Bu şekilde iş modelleri ile çalıştığınız orana göre uygun olmakla birlikte haftalık 20.000 TL’dan fazla kazanç elde edenler mevcut.

Bu tarz para kazananlar şahıslar çoğunlukla Almanya internet sitelerinde satış yapan kişilerdir.

Yazımızı özetlerken söylemeden edemeyeceğim. Dropshipping ile Ticaret bu kadar zahmetsiz değil.

Bu şekilde işleri yapan e-satış ile ilgilenen kişileri Telegram AmazonWorkshop grubumuza davet ediyoruz ve aynı link ile çevrenizi davet edebilirsiniz.

Sizlerde bu işi ile ilgilenen kişiler ile tanışabilir ve bu tarz işlerde yaşadıkları zorluklar yada kazandıkları gelirleri görebilirsiniz.

Temel anlamda Dropshipping ile Ticaret nasıl yapılır sorusuna cevap vermiş olduk. Ancak ileri seviyede bu işi yapmak isteyen takipcilerim Stoksuz Ticaret yapmadan önce bazı eksikleri tamamlaması gerekmektedir.

Odaklanılması gereken problemler

Bu tamamlanması gerekenleri de kısaca değinmek istiyorum.

Satışa başlamadan önce hangi sitelerde satış yapacaksınız. Pazarları seçtikten sonra pazara uygun ürünleri bulmanız gerekmektedir. Çünkü bir emek harcıyorsunuz ve gelir elde etmeyi istiyorsunuz. 

Örnek verecek olursak; eğer Amazon Amerika’da Dropshipping yapacaksanız, amazon ile ilgili detaylı bilgi sahibi olmalısınız. Amazon’da satıcı hesabı açmak başlı başına bir problemdir. Bu süreçleri aşmak için neler yapmalısınız?

Yada Türkiye’de hepsiburada’de satıcı olarak yaparak Dropshipping ile Ticaret yapacaksınız. Ön isterleri nelerdir. Başka bir örnek ise Sahibinden. Bu pazarda da Stoksuz Ticaret yapanları görmek mümkündür.

Stoksuz Ticaret nasıl yapılır sorusu temel olarak cevaplanabilir. Ancak Dropshipping E-Ticaret’in nasıl yapıldığını öğrenmek için bizzat Dropshipping yapmış kişilerde temas kurarak yardımlaşmanızda fayda var. 

Özellikle amazondan amazona Stoksuz Ticaret yapacaksanız eğer udemy de bulunan eğitimlerden faydalanabilirsiniz. 

Eğitimlere ulaşmak için tıklayınız.

Udemy’de bulunan eğitimler için sürekli indirim kuponu oluşturup paylaşıyorum. Bu kuponları Udemy Kuponlar sayfasından ulaşabilirsiniz.

Bu Dropshipping ile Ticaret gerçekten kazandıran kazanç olup olmadığını öğrenmek isterseniz bizzat Dropshipping yapanlara nasıl Stoksuz Ticaret yapıyorsunuz sorusunu amazonworkshop telegram grubundan sorabilirsiniz. 

Deneyimli Satıcılar ile İletişim Kurun

Unutmayın ki Dropshipping Nasıl yapılır sorusunun cevabı hangi marketlerde Dropshipping ile Ticaret yapacağınıza göre değişecektir.

Çünkü her marketlerde farklı kuralları olacaktır. Her marketlerde gelirlerinizin sizlere yatırılma zamanıda değişeceğinden dolayı sıfırdan bu Dropshipping E-Ticaret yapılır mı? Sorusu platforma göre değişkenlik gösterecektir.

Bu anlamda video içerikler yada udemy gibi platformlar sizlere yetersiz geliyor ve A’dan Z’ye bir danışman ve eğitmen ile çalışmak isterseniz Bireysel,grup yada Kurumsal Destek alabilirsiniz

Saygılarımla…

0 0 vote
Article Rating
Subscribe
Notify of
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments