Dropshipping ile Ticaret Ne Demek?

Giriş Olarak Dropshipping E-Ticaret Ne Demek bunu sıfırdan başlayarak anlatmamız gereklidir.

Dropshipping ile Ticaret ile kazanç sağlamak istediğiniz ürünü satın almadan önce satmak amacıyla ilanı verilir.

Satın almadığımız ürünü ürün bilgileri ile çeşitli büyük satış kanallarında ilan veririz.

Ürünün satışı gerçekleştikten sonra ürünü tedarik edeceğiniz yerden satın alarak müşterinize satıcı sizi gösterecek şekilde kargoluyorsunuz.

İlk bakışta çok kolay ve sıfırdan yapılacak basit bir kazanç kapısı gibi durmaktadır.

Bu tip iş modelleri ile çalıştığınız orana göre uygun olmakla birlikte yıllık 10.000 Türk Lirası’dan fazla gelir kazananlar mevcut.

Bu şekilde gelir elde edenler insanlar çoğunlukla Yurt dışı pazar yerlerinde satış yapan kişilerdir.

Söyleşimizi toparlarken söylemeden edemeyeceğim. Stoksuz Ticaret bu kadar basit değil.

Bu tip işleri yapan e-satış ile uğraşan kişileri Telegram AmazonWorkshop grubumuza davet ediyoruz ve aynı link ile dostlarınızı davet edebilirsiniz.

Sizlerde bu işi ile ilgilenen satıcılar ile tanışabilir ve bu tarz işlerde yaşadıkları zorluklar yada kazandıkları gelirleri görebilirsiniz.

Temel anlamda Dropshipping E-Ticaret nasıl yapılır sorusuna cevap vermiş olduk. Ancak ileri seviyede bu işi yapmak isteyen arkadaşlarım Stoksuz Ticaret yapmadan önce bazı tamamlanması gerekenleri tamamlaması şarttır.

Odaklanılması gereken aşamalar

Bu tamamlanması gerekenleri de kısaca bahsetmek istiyorum.

Satışa başlamadan önce hangi pazar yerinde satış yapacaksınız. Bölgelerde seçtikten sonra platformlara uygun ürünleri bulmanız şarttır. Çünkü bir çaba harcıyorsunuz ve para kazanmayı bekliyorsunuz. 

Örnek verecek olursak; şayet Amazon Meksika’da Dropshipping ile Ticaret yapacaksanız, amazon ile ilgili kapsamlı bilgi sahibi olmalısınız. Amazon’da satıcı hesabı açmak başlı başına bir problemdir. Bu süreçleri aşmak için neler yapmalısınız?

Yada Türkiye’de trendyol’de satıcı olarak yaparak Dropshipping ile Ticaret yapacaksınız. Ön koşulları nelerdir. Başka bir örnek ise e-ptt avm. Bu bölgelerde da Stoksuz Ticaret yapanları denk gelmek mümkündür.

Stoksuz Ticaret nasıl yapılır sorusu genel olarak cevaplanabilir. Ancak Dropshipping’in nasıl yapıldığını öğrenmek için bizzat Dropshipping yapmış kişilerde iletişim kurarak yardımlaşmanızda fayda var. 

Özellikle amazondan amazona Dropshipping E-Ticaret yapacaksanız eğer udemy de bulunan eğitimlerden faydalanabilirsiniz. 

Eğitimlere ulaşmak için tıklayınız.

Udemy’de paylaşılan eğitimler için sürekli indirim kuponu oluşturup paylaşıyorum. Bu kuponları Udemy Kuponlar sayfasından ulaşabilirsiniz.

Bu Stoksuz Ticaret gerçekten ciddi kazanç olup olmadığını görmek isterseniz bizzat Stoksuz Ticaret yapanlara nasıl Stoksuz Ticaret yapıyorsunuz sorusunu amazonworkshop telegram grubundan sorabilirsiniz. 

Tecrübeli Satıcılar ile İletişim Kurun

Unutmayın ki Stoksuz Ticaret Nasıl yapılır sorusunun cevabı hangi marketlerde Stoksuz Ticaret yapacağınıza göre değişecektir.

Çünkü her bölgelerde farklılaşan kuralları olacaktır. Her platformda gelirlerinizin sizlere yatırılma zamanıda değişeceğinden dolayı 0’dan bu iş yapılır mı? Sorusu pazarlara göre farklılık gösterecektir.

Bu anlamda video dersler yada udemy gibi platformlar sizlere yetersiz geliyor ve baştan sona bir danışman ve eğitici ile çalışmak isterseniz Bireysel,grup yada Kurumsal Destek alabilirsiniz

Saygılarımla…

0 0 vote
Article Rating
Subscribe
Notify of
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments