Dropshipping ile Ticaret Ne Demek?

Giriş Olarak Stoksuz Ticaret Nedir bu ifadeyi basitten karmaşığa anlatmamız gereklidir.

Stoksuz Ticaret ile tedarik edebileceğiniz ürünü satın almadan önce satışa çıkartılır.

Elimizde olmayan ürünü ürün bilgileri ile çeşitli sosyal medya platformlarında ilan veririz.

Ürünün satışı gerçekleştikten sonra ürünü alarak satışını yaptığınız müşterinize sizin bilgileriniz ile gönderiyorsunuz.

İlk düşüncede çok kolay ve sıfırdan yapılacak meşakkatsiz bir internet geliri elde etme sistemi gibi duruyor.

Bu şekilde yöntemlerle bütçeniz ile uygun olmakla birlikte yıllık 10.000 Avro’dan fazla gelir kazananlar mevcut.

Bu şekilde gelir elde edenler kişiler genel olarak Yurt dışı pazarlarda satış yapan kişilerdir.

Söyleşimizi özetlerken söylemeden edemeyeceğim. Dropshipping bu kadar basit değil.

Bu tarz işleri yapan e-ticaret ile uğraşan şahısları Telegram AmazonWorkshop grubumuza davet ediyoruz ve aynı link ile çevrenizi davet edebilirsiniz.

Sizlerde bu işi ile uğraşan kitleler ile tanışabilir ve bu tarz işlerde yaşadıkları zorluklar yada kazandıkları gelirleri görebilirsiniz.

Genel anlamda Stoksuz Ticaret nasıl yapılır sorusuna cevap vermiş olduk. Ancak ileri seviyede bu işi yapmak isteyen öğrencilerim Stoksuz Ticaret yapmadan önce bazı eksikleri tamamlaması gerekmektedir.

Odaklanılması gereken noktalar

Bu noktaları de kısaca bahsetmek istiyorum.

Satışa başlamadan önce hangi marketlerde satış yapacaksınız. Bölgelerde tercih ettikten sonra pazara uygun ürünleri bulmanız elzemdir. Çünkü bir emek harcıyorsunuz ve para kazanmayı bekliyorsunuz. 

Örnek verecek olursak; eğer Amazon Avrupa’da Dropshipping E-Ticaret yapacaksanız, amazon ile ilgili detaylı bilgi sahibi olmalısınız. Amazon’da satıcı hesabı açmak başlı başına bir problemdir. Bu süreçleri aşmak için neler yapmalısınız?

Yada Türkiye’de hepsiburada’de ticaret yaparak Dropshipping yapacaksınız. Ön koşulları nelerdir. Başka bir örnek ise Sahibinden. Bu pazarda da Dropshipping ile Ticaret yapanları rastlamak mümkündür.

Stoksuz Ticaret nasıl yapılır sorusu basit olarak cevaplanabilir. Ancak Dropshipping E-Ticaret’in nasıl yapıldığını öğrenmek için bizzat Dropshipping E-Ticaret yapmış kişilerde iletişim kurarak yardım almanızda fayda var. 

Özellikle amazondan amazona Dropshipping E-Ticaret yapacaksanız eğer udemy de bulunan eğitimlerden faydalanabilirsiniz. 

Eğitimlere ulaşmak için tıklayınız.

Udemy’de paylaşılan eğitimler için sık sık indirim kuponu hazırlayıp paylaşıyorum. Bu kuponları Udemy Kuponlar sayfasından ulaşabilirsiniz.

Bu Dropshipping E-Ticaret gerçekten ciddi kazanç olup olmadığını görmek isterseniz bizzat Dropshipping ile Ticaret yapanlara nasıl Dropshipping ile Ticaret yapıyorsunuz sorusunu amazonworkshop telegram grubundan sorabilirsiniz. 

Daha Önceden Satış Yapan Satıcılar ile Temas Kurun

Unutmayın ki Dropshipping Nasıl yapılır sorusunun cevabı hangi alanlarda Dropshipping ile Ticaret yapacağınıza göre değişecektir.

Çünkü her pazar yerinde değişen kuralları olacaktır. Her alanlarda ödemelerinizin sizlere geri dönme zamanıda değişeceğinden dolayı 0’dan bu Dropshipping yapılır mı? Sorusu pazar yerine göre değişkenlik gösterecektir.

Bu anlamda video içerikler yada udemy gibi platformlar sizlere yetersiz geliyor ve baştan sona bir danışman ve eğitici ile çalışmak isterseniz Bireysel,grup yada Kurumsal Destek alabilirsiniz

Saygılarımla…

0 0 vote
Article Rating
Subscribe
Notify of
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments