Dropshipping ile Ticaret Ne Demek?

Başlamadan Önce Stoksuz Ticaret Nedir bu kazanç sistemini sıfırdan başlayarak açıklamamız gerekiyor.

Dropshipping ile Ticaret ile ürünü öncesinde satmak amacıyla ilanı verilir.

Elimizde olmayan ürünü ürün bilgileri ile çeşitli sosyal medya platformlarında listeleriz.

Satış gerçekleştikten sonra ürünü tedarikçiden temin ederek müşterinize satıcı sizi gösterecek şekilde gönderiyorsunuz.

İlk bakışta çok kolay ve sıfır bütçe ile yapılacak kolay bir kazanç kapısı gibi gösterilmektedir.

Bu tarz yöntemlerle bütçeniz ile uyumlu olmakla birlikte haftalık 1.000 Dolar’dan fazla kazanç kazananlar var.

Bu tarz kazanç kazananlar şahıslar genel olarak Avrupa internet sitelerinde satış yapan satıcılardır.

Söyleşimizi özetlerken söylemeden edemeyeceğim. Dropshipping bu kadar meşakkatsiz değil.

Bu tip işleri yapan e-satış ile ilgilenen şahısları Telegram AmazonWorkshop grubumuza katılabilirsiniz ve aynı link ile dostlarınızı davet edebilirsiniz.

Sizlerde bu işi ile uğraşan kitleler ile tanışabilir ve bu tarz işlerde yaşadıkları zorluklar yada kazandıkları gelirleri görebilirsiniz.

Temel anlamda Dropshipping nasıl yapılır sorusuna cevap vermiş olduk. Ancak ileri seviyede bu işi yapmak isteyen okuyucularım Dropshipping yapmadan önce bazı eksikleri tamamlaması elzemdir.

Odaklanılması gereken aşamalar

Bu eksikleri de kısaca bahsetmek istiyorum.

Satışa başlamadan giriş aşamasında hangi pazarlarda satış yapacaksınız. Pazar yerini tercih ettikten sonra platformlara uygun ürünleri bulmanız elzemdir. Çünkü bir çaba harcıyorsunuz ve gelir elde etmeyi hedefliyorsunuz. 

Örnek verecek olursak; eğer Amazon Japonya’da Dropshipping ile Ticaret yapacaksanız, amazon ile ilgili kapsamlı bilgi sahibi olmalısınız. Amazon’da satıcı hesabı açmak başlı başına bir zorluktur. Bu zorlukları aşmak için neler yapmanız gerekiyor?

Yada Türkiye’de hepsiburada’de e-ticaret yaparak Stoksuz Ticaret yapacaksınız. Ön koşulları nelerdir. Başka bir örnek ise Sahibinden. Bu platformda da Dropshipping yapanları denk gelmek mümkündür.

Dropshipping E-Ticaret nasıl yapılır sorusu basit olarak cevaplanabilir. Ancak Dropshipping E-Ticaret’in nasıl yapıldığını öğrenmek için bizzat Stoksuz Ticaret yapmış kişilerde iletişim kurarak yardımlaşmanızda fayda var. 

Özellikle amazondan amazona Dropshipping yapacaksanız eğer udemy de bulunan eğitimlerden faydalanabilirsiniz. 

Eğitimlere ulaşmak için tıklayınız.

Udemy’de yayınlanan eğitimler için sürekli indirim kuponu hazırlayıp dağıtıyorum. Bu kuponları Udemy Kuponlar sayfasından ulaşabilirsiniz.

Bu Dropshipping E-Ticaret gerçekten kar getiren kazanç olup olmadığını bilmek isterseniz bizzat Stoksuz Ticaret yapanlara nasıl Dropshipping yapıyorsunuz sorusunu amazonworkshop telegram grubundan sorabilirsiniz. 

Daha Önceden Satış Yapan Satıcılar ile Temas Kurun

Unutmayın ki Dropshipping Nasıl yapılır sorusunun cevabı hangi bölgelerde Dropshipping ile Ticaret yapacağınıza göre değişecektir.

Çünkü her sitelerde farklı kuralları olacaktır. Her platformda gelirlerinizin sizlere yatırılma zamanıda değişeceğinden dolayı 0’dan bu Dropshipping yapılır mı? Sorusu pazarlara göre değişkenlik gösterecektir.

Bu anlamda video içerikler yada udemy gibi platformlar sizlere yetmiyor ise ve sürekli bir danışman ve eğitici ile çalışmak isterseniz Bireysel,grup yada Kurumsal Destek alabilirsiniz

Saygılarımla…

0 0 vote
Article Rating
Subscribe
Notify of
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments