Dropshipping E-Ticaret Ne Demek?

Öncelikle Stoksuz Ticaret Ne Demek bunu sıfırdan başlayarak anlatmamız gerekiyor.

Dropshipping ile Ticaret ile satılacak ürünü öncesinde satmak için listelenir.

Satın almadığımız ürünü ürüne ait bilgiler ile çeşitli sosyal medya platformlarında yayınlarız.

Ürünün satışı gerçekleştikten sonra ürünü tedarikçiden alarak satışını yaptığınız müşteriye sizin bilgileriniz ile gönderiyorsunuz.

İlk bakışta çok güzel ve hiç gelirsiz başlanacak zahmetsiz bir kazanç kapısı gibi duruyor.

Bu şekilde bir iş ile çalıştığınız orana göre uyumlu olmakla birlikte günlük 10.000 Avro’dan fazla para elde edenler var.

Bu tip gelir kazananlar şahıslar genel olarak Almanya pazarlarında satış yapan satıcılardır.

Söyleşimizi özetlerken söylemeden edemeyeceğim. Dropshipping ile Ticaret bu kadar kolay değil.

Bu tip işleri yapan e-ihracat ile uğraşan kişileri Telegram AmazonWorkshop grubumuza katılabilirsiniz ve aynı link ile arkadaşlarınızı davet edebilirsiniz.

Sizlerde bu işi ile uğraşan satıcılar ile tanışabilir ve bu tarz işlerde yaşadıkları zorluklar yada kazandıkları gelirleri görebilirsiniz.

Basit anlamda Dropshipping nasıl yapılır sorusuna cevap vermiş olduk. Ancak ileri seviyede bu işi yapmak isteyen okuyucularım Dropshipping yapmadan önce bazı tamamlanması gerekenleri tamamlaması gerekmektedir.

Odaklanılması gereken noktalar

Bu noktaları de kısaca özetlemek istiyorum.

Satışa başlamadan giriş aşamasında hangi internet sitelerinde satış yapacaksınız. Marketleri seçtikten sonra internet sitelerine uygun ürünleri bulmanız gerekmektedir. Çünkü bir emek harcıyorsunuz ve iş yapmayı hedefliyorsunuz. 

Örnek verecek olursak; şayet Amazon Singapur’da Stoksuz Ticaret yapacaksanız, amazon ile ilgili kapsamlı bilgi sahibi olmalısınız. Amazon’da satıcı hesabı açmak başlı başına bir zorluktur. Bu engelleri geçmek için neler yapmanız gerekiyor?

Yada Türkiye’de n11’de satıcı olarak yaparak Dropshipping yapacaksınız. Ön koşulları nelerdir. Başka bir örnek ise Sahibinden. Bu internet sitelerinde da Dropshipping yapanları denk gelmek mümkündür.

Dropshipping nasıl yapılır sorusu temel olarak cevaplanabilir. Ancak Dropshipping ile Ticaret’in nasıl yapıldığını öğrenmek için bizzat Dropshipping E-Ticaret yapmış kişilerde temas kurarak yardımlaşmanızda fayda var. 

Özellikle amazondan amazona Dropshipping E-Ticaret yapacaksanız eğer udemy de bulunan eğitimlerden faydalanabilirsiniz. 

Eğitimlere ulaşmak için tıklayınız.

Udemy’de yayınlanan eğitimler için sık sık indirim kuponu hazırlayıp paylaşıyorum. Bu kuponları Udemy Kuponlar sayfasından ulaşabilirsiniz.

Bu Dropshipping gerçekten kazandıran kazanç olup olmadığını bilmek isterseniz bizzat Dropshipping E-Ticaret yapanlara nasıl Dropshipping ile Ticaret yapıyorsunuz sorusunu amazonworkshop telegram grubundan sorabilirsiniz. 

Tecrübeli Satıcılar ile İletişim Kurun

Unutmayın ki Stoksuz Ticaret Nasıl yapılır sorusunun cevabı hangi alanlarda Dropshipping yapacağınıza göre değişecektir.

Çünkü her pazar yerinde farklı kuralları olacaktır. Her platformda satışlarınızın sizlere yatırılma zamanıda değişeceğinden dolayı 0’dan bu Stoksuz Ticaret yapılır mı? Sorusu pazarlara göre farklılık gösterecektir.

Bu anlamda video içerikler yada youtube gibi platformlar sizlere yetersiz geliyor ve A’dan Z’ye bir danışman ve eğitici ile çalışmak isterseniz Bireysel,grup yada Kurumsal Destek alabilirsiniz

Saygılarımla…

0 0 vote
Article Rating
Subscribe
Notify of
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments