Dropshipping E-Ticaret Ne Demek?

Başlamadan Önce Stoksuz Ticaret Nedir bunu kolaydan zora özetlememiz gerekiyor.

Dropshipping ile satmak istediğiniz ürünü öncesinde satmak amacıyla ilanı verilir.

Stoğumuzda olmayan ürünü ürün bilgileri ile çeşitli internet sitelerinde satışa çıkartırız.

Satış gerçekleştikten sonra ürünü alarak satışını yaptığınız müşteriye sizin bilgileriniz ile gönderiyorsunuz.

Basit anlatıma göre çok kolay ve hiç gelirsiz yürütülecek basit bir iş modeli gibi görülmektedir.

Bu şekilde yöntemlerle bütçeniz ile uyumlu olmakla birlikte aylık 10.000 Türk Lirası’dan fazla kazanç elde edenler var.

Bu tip kazanç elde edenler kişiler genel olarak Almanya marketlerinde satış yapan satıcılardır.

Yazımızı özetlerken söylemeden edemeyeceğim. Dropshipping bu kadar zahmetsiz değil.

Bu tarz işleri yapan e-ticaret ile ilgilenen kişileri Telegram AmazonWorkshop grubumuza girebilirsiniz ve aynı link ile dostlarınızı davet edebilirsiniz.

Sizlerde bu işi ile ilgilenen şahıslar ile tanışabilir ve bu tarz işlerde yaşadıkları zorluklar yada kazandıkları gelirleri görebilirsiniz.

Temel anlamda Dropshipping ile Ticaret nasıl yapılır sorusuna cevap vermiş olduk. Ancak ileri seviyede bu işi yapmak isteyen takipcilerim Dropshipping yapmadan önce bazı tamamlanması gerekenleri tamamlaması gerekmektedir.

Odaklanılması gereken problemler

Bu noktaları de kısaca özetlemek istiyorum.

Satışa başlamadan önce hangi sitelerde satış yapacaksınız. Alanlarda seçtikten sonra internet sitelerine uygun ürünleri bulmanız şarttır. Çünkü bir çaba harcıyorsunuz ve iş yapmayı hedefliyorsunuz. 

Örnek verecek olursak; eğer Amazon Avustralya’da Stoksuz Ticaret yapacaksanız, amazon ile ilgili detaylı bilgi sahibi olmalısınız. Amazon’da satıcı hesabı açmak başlı başına bir zorluktur. Bu problemleri geçmek için neler yapmalısınız?

Yada Türkiye’de trendyol’de ticaret yaparak Stoksuz Ticaret yapacaksınız. Ön koşulları nelerdir. Başka bir örnek ise Sahibinden. Bu platformda da Dropshipping E-Ticaret yapanları görmek mümkündür.

Dropshipping nasıl yapılır sorusu basit olarak cevaplanabilir. Ancak Stoksuz Ticaret’in nasıl yapıldığını öğrenmek için bizzat Dropshipping E-Ticaret yapmış kişilerde iletişim kurarak yardımlaşmanızda fayda var. 

Özellikle amazondan amazona Dropshipping E-Ticaret yapacaksanız eğer udemy de bulunan eğitimlerden faydalanabilirsiniz. 

Eğitimlere ulaşmak için tıklayınız.

Udemy’de bulunan eğitimler için sık sık indirim kuponu hazırlayıp paylaşıyorum. Bu kuponları Udemy Kuponlar sayfasından ulaşabilirsiniz.

Bu Dropshipping gerçekten kazandıran kazanç olup olmadığını görmek isterseniz bizzat Dropshipping yapanlara nasıl Dropshipping E-Ticaret yapıyorsunuz sorusunu amazonworkshop telegram grubundan sorabilirsiniz. 

Daha Önceden Satış Yapan Satıcılar ile İletişim Kurun

Unutmayın ki Dropshipping Nasıl yapılır sorusunun cevabı hangi pazarlarda Dropshipping yapacağınıza göre değişecektir.

Çünkü her bölgelerde farklı kuralları olacaktır. Her bölgelerde satışlarınızın sizlere yatırılma zamanıda değişeceğinden dolayı 0’dan bu iş yapılır mı? Sorusu pazar yerine göre değişkenlik gösterecektir.

Bu anlamda video içerikler yada udemy gibi platformlar sizlere yetmiyor ise ve sürekli bir danışman ve eğitmen ile çalışmak isterseniz Bireysel,grup yada Kurumsal Destek alabilirsiniz

Saygılarımla…

0 0 vote
Article Rating
Subscribe
Notify of
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments