Dropshipping ile Ticaret Nedir?

Giriş Olarak Dropshipping Nedir bu iş modelini basitten karmaşığa özetlememiz gereklidir.

Dropshipping E-Ticaret ile tedarik edebileceğiniz ürünü önceden satmak için internet sitesine eklenir.

Elimizde olmayan ürünü ürüne ait bilgiler ile çeşitli sosyal medya platformlarında listeleriz.

Ürünün satışı gerçekleştikten sonra ürünü temin ederek müşterinize sizin bilgileriniz ile kargolattıryorsunuz.

İlk düşüncede çok kolay ve sıfırdan başlanacak zahmetsiz bir gelir kapısı gibi gösterilmektedir.

Bu tarz yöntemlerle çalıştığınız orana göre uyumlu olmakla birlikte yıllık 20.000 TL’dan fazla kazanç elde edenler var.

Bu tarz gelir kazananlar insanlar çoğunlukla Avrupa pazarlarda satış yapan kişilerdir.

Makalemizi toparlarken söylemeden edemeyeceğim. Dropshipping bu kadar meşakkatsiz değil.

Bu şekilde işleri yapan e-ihracat ile uğraşan insanları Telegram AmazonWorkshop grubumuza davet ediyoruz ve aynı link ile dostlarınızı davet edebilirsiniz.

Sizlerde bu işi ile uğraşan satıcılar ile tanışabilir ve bu tarz işlerde yaşadıkları zorluklar yada kazandıkları gelirleri görebilirsiniz.

Temel anlamda Dropshipping E-Ticaret nasıl yapılır sorusuna cevap vermiş olduk. Ancak ileri seviyede bu işi yapmak isteyen dostlarım Stoksuz Ticaret yapmadan önce bazı tamamlanması gerekenleri tamamlaması şarttır.

Odaklanılması gereken problemler

Bu noktaları de kısaca değinmek istiyorum.

Satışa başlamadan önce hangi internet sitelerinde satış yapacaksınız. Pazarları tercih ettikten sonra pazar yerine uygun ürünleri bulmanız şarttır. Çünkü bir çaba harcıyorsunuz ve iş yapmayı istiyorsunuz. 

Örnek verecek olursak; şayet Amazon Avrupa’da Dropshipping E-Ticaret yapacaksanız, amazon ile ilgili detaylı bilgi sahibi olmalısınız. Amazon’da satıcı hesabı açmak başlı başına bir zorluktur. Bu süreçleri geçmek için neler yapmalısınız?

Yada Türkiye’de gittididiyor’de ticaret yaparak Dropshipping yapacaksınız. Ön koşulları nelerdir. Başka bir örnek ise Sahibinden. Bu bölgelerde da Dropshipping E-Ticaret yapanları denk gelmek mümkündür.

Dropshipping nasıl yapılır sorusu basit olarak cevaplanabilir. Ancak Dropshipping E-Ticaret’in nasıl yapıldığını öğrenmek için bizzat Dropshipping E-Ticaret yapmış kişilerde temas kurarak yardım almanızda fayda var. 

Özellikle amazondan amazona Dropshipping ile Ticaret yapacaksanız eğer udemy de bulunan eğitimlerden faydalanabilirsiniz. 

Eğitimlere ulaşmak için tıklayınız.

Udemy’de paylaşılan eğitimler için sık sık indirim kuponu oluşturup paylaşıyorum. Bu kuponları Udemy Kuponlar sayfasından ulaşabilirsiniz.

Bu Dropshipping ile Ticaret gerçekten kazandıran kazanç olup olmadığını bilmek isterseniz bizzat Stoksuz Ticaret yapanlara nasıl Stoksuz Ticaret yapıyorsunuz sorusunu amazonworkshop telegram grubundan sorabilirsiniz. 

Deneyimli Satıcılar ile İletişim Kurun

Unutmayın ki Dropshipping Nasıl yapılır sorusunun cevabı hangi bölgelerde Dropshipping ile Ticaret yapacağınıza göre değişecektir.

Çünkü her internet sitelerinde farklılaşan kuralları olacaktır. Her marketlerde satışlarınızın sizlere yatırılma zamanıda değişeceğinden dolayı 0’dan bu Dropshipping ile Ticaret yapılır mı? Sorusu platforma göre farklılık gösterecektir.

Bu anlamda video içerikler yada youtube gibi platformlar sizlere yetersiz geliyor ve A’dan Z’ye bir danışman ve eğitmen ile çalışmak isterseniz Bireysel,grup yada Kurumsal Destek alabilirsiniz

Saygılarımla…

0 0 vote
Article Rating
Subscribe
Notify of
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments