Dropshipping Nedir?

Öncelikle Stoksuz Ticaret Nedir bu iş modelini basitten karmaşığa ifade etmemiz gerekmektedir.

Stoksuz Ticaret ile tedarik edebileceğiniz ürünü önceden satmak için listelenir.

Satın almadığımız ürünü ürün resimleri ile çeşitli sosyal medya platformlarında listeleriz.

Satış gerçekleştikten sonra ürünü tedarikçiden temin ederek satışını yaptığınız kişiye sizin bilgileriniz ile kargolattıryorsunuz.

İlk bakışta çok güzel ve sıfırdan devam ettirilecek kolay bir internet geliri elde etme sistemi gibi durmaktadır.

Bu şekilde iş modelleri ile bütçeniz ile uygun olmakla birlikte yıllık 1.000 $’dan fazla kazanç elde edenler var.

Bu şekilde kazanç elde edenler kişiler büyük çoğunlukla Kanada pazarlarda satış yapan satıcılardır.

Yazımızı özetlerken söylemeden edemeyeceğim. Dropshipping bu kadar zahmetsiz değil.

Bu şekilde işleri yapan e-satış ile uğraşan insanları Telegram AmazonWorkshop grubumuza davet ediyoruz ve aynı link ile arkadaşlarınızı davet edebilirsiniz.

Sizlerde bu işi ile ilgilenen kişiler ile tanışabilir ve bu tarz işlerde yaşadıkları zorluklar yada kazandıkları gelirleri görebilirsiniz.

Genel anlamda Stoksuz Ticaret nasıl yapılır sorusuna cevap vermiş olduk. Ancak ileri seviyede bu işi yapmak isteyen dostlarım Dropshipping E-Ticaret yapmadan önce bazı noktaları tamamlaması elzemdir.

Odaklanılması gereken noktalar

Bu eksikleri de kısaca değinmek istiyorum.

Satışa başlamadan önce hangi alanlarda satış yapacaksınız. Bölgelerde tercih ettikten sonra marketlere uygun ürünleri bulmanız gerekmektedir. Çünkü bir çaba harcıyorsunuz ve gelir elde etmeyi hedefliyorsunuz. 

Örnek verecek olursak; eğer Amazon Meksika’da Stoksuz Ticaret yapacaksanız, amazon ile ilgili kapsamlı bilgi sahibi olmalısınız. Amazon’da satıcı hesabı açmak başlı başına bir problemdir. Bu süreçleri geçmek için neler yapmanız gerekiyor?

Yada Türkiye’de hepsiburada’de satıcı olarak yaparak Dropshipping yapacaksınız. Ön şartları nelerdir. Başka bir örnek ise e-ptt avm. Bu sitelerde da Stoksuz Ticaret yapanları görmek mümkündür.

Dropshipping E-Ticaret nasıl yapılır sorusu temel olarak cevaplanabilir. Ancak Dropshipping E-Ticaret’in nasıl yapıldığını öğrenmek için bizzat Dropshipping yapmış kişilerde iletişim kurarak yardım almanızda fayda var. 

Özellikle amazondan amazona Dropshipping yapacaksanız eğer udemy de bulunan eğitimlerden faydalanabilirsiniz. 

Eğitimlere ulaşmak için tıklayınız.

Udemy’de bulunan eğitimler için sürekli indirim kuponu hazırlayıp dağıtıyorum. Bu kuponları Udemy Kuponlar sayfasından ulaşabilirsiniz.

Bu Dropshipping E-Ticaret gerçekten kazandıran kazanç olup olmadığını görmek isterseniz bizzat Dropshipping yapanlara nasıl Dropshipping E-Ticaret yapıyorsunuz sorusunu amazonworkshop telegram grubundan sorabilirsiniz. 

Tecrübeli Satıcılar ile İletişim Kurun

Unutmayın ki Dropshipping E-Ticaret Nasıl yapılır sorusunun cevabı hangi pazar yerinde Dropshipping yapacağınıza göre değişecektir.

Çünkü her marketlerde değişen kuralları olacaktır. Her bölgelerde kazançlarınızın sizlere yatırılma zamanıda değişeceğinden dolayı 0’dan bu iş yapılır mı? Sorusu internet sitelerine göre değişkenlik gösterecektir.

Bu anlamda video dersler yada youtube gibi platformlar sizlere yetersiz geliyor ve A’dan Z’ye bir danışman ve eğitici ile çalışmak isterseniz Bireysel,grup yada Kurumsal Destek alabilirsiniz

Saygılarımla…

0 0 vote
Article Rating
Subscribe
Notify of
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments