Dropshipping ile Ticaret Nedir?

Başlamadan Önce Dropshipping Nedir bu iş modelini sıfırdan başlayarak anlatmamız gerekiyor.

Dropshipping ile ürünü önceden satmak amacıyla ilanı verilir.

Stoğumuzda olmayan ürünü ürün bilgileri ile çeşitli internet sitelerinde ilan veririz.

Satış gerçekleştikten sonra ürünü alarak müşterinize satıcı sizi gösterecek şekilde kargoluyorsunuz.

İlk düşüncede çok kolay ve sıfırdan devam ettirilecek meşakkatsiz bir iş modeli gibi duruyor.

Bu tarz iş modelleri ile bütçeniz ile uygun olmakla birlikte haftalık 1.000 €’dan fazla para kazananlar var.

Bu tarz para kazananlar kişiler genellikle Amerika pazar yerlerinde satış yapan satıcılardır.

Makalemizi özetlerken söylemeden edemeyeceğim. Dropshipping E-Ticaret bu kadar basit değil.

Bu tarz işleri yapan e-ticaret ile ilgilenen kitleleri Telegram AmazonWorkshop grubumuza davet ediyoruz ve aynı link ile dostlarınızı davet edebilirsiniz.

Sizlerde bu işi ile ilgilenen insanlar ile tanışabilir ve bu tarz işlerde yaşadıkları zorluklar yada kazandıkları gelirleri görebilirsiniz.

Temel anlamda Dropshipping E-Ticaret nasıl yapılır sorusuna cevap vermiş olduk. Ancak ileri seviyede bu işi yapmak isteyen okuyucularım Stoksuz Ticaret yapmadan önce bazı tamamlanması gerekenleri tamamlaması şarttır.

Odaklanılması gereken aşamalar

Bu tamamlanması gerekenleri de kısaca özetlemek istiyorum.

Satışa başlamadan giriş aşamasında hangi pazarlarda satış yapacaksınız. Alanlarda seçtikten sonra markete uygun ürünleri bulmanız gerekmektedir. Çünkü bir emek harcıyorsunuz ve para kazanmayı hedefliyorsunuz. 

Örnek verecek olursak; şayet Amazon Avustralya’da Stoksuz Ticaret yapacaksanız, amazon ile ilgili detaylı bilgi sahibi olmalısınız. Amazon’da satıcı hesabı açmak başlı başına bir problemdir. Bu süreçleri aşmak için neler yapmanız gerekiyor?

Yada Türkiye’de gittididiyor’de satıcı olarak yaparak Dropshipping E-Ticaret yapacaksınız. Ön koşulları nelerdir. Başka bir örnek ise e-ptt avm. Bu sitelerde da Dropshipping ile Ticaret yapanları rastlamak mümkündür.

Dropshipping nasıl yapılır sorusu genel olarak cevaplanabilir. Ancak Stoksuz Ticaret’in nasıl yapıldığını öğrenmek için bizzat Dropshipping E-Ticaret yapmış kişilerde iletişim kurarak yardımlaşmanızda fayda var. 

Özellikle amazondan amazona Stoksuz Ticaret yapacaksanız eğer udemy de bulunan eğitimlerden faydalanabilirsiniz. 

Eğitimlere ulaşmak için tıklayınız.

Udemy’de bulunan eğitimler için sık sık indirim kuponu hazırlayıp paylaşıyorum. Bu kuponları Udemy Kuponlar sayfasından ulaşabilirsiniz.

Bu Dropshipping ile Ticaret gerçekten kazandıran kazanç olup olmadığını öğrenmek isterseniz bizzat Dropshipping yapanlara nasıl Dropshipping E-Ticaret yapıyorsunuz sorusunu amazonworkshop telegram grubundan sorabilirsiniz. 

Tecrübeli Satıcılar ile İletişim Kurun

Unutmayın ki Dropshipping Nasıl yapılır sorusunun cevabı hangi pazar yerinde Dropshipping E-Ticaret yapacağınıza göre değişecektir.

Çünkü her sitelerde farklılaşan kuralları olacaktır. Her pazarlarda gelirlerinizin sizlere geri dönme zamanıda değişeceğinden dolayı sıfırdan bu Stoksuz Ticaret yapılır mı? Sorusu sitelere göre farklılık gösterecektir.

Bu anlamda video içerikler yada udemy gibi platformlar sizlere yetmiyor ise ve baştan sona bir danışman ve eğitmen ile çalışmak isterseniz Bireysel,grup yada Kurumsal Destek alabilirsiniz

Saygılarımla…

0 0 vote
Article Rating
Subscribe
Notify of
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments