Stoksuz Ticaret Nedir?

Giriş Olarak Dropshipping E-Ticaret Ne Demek bu iş modelini sıfırdan başlayarak anlatmamız gereklidir.

Dropshipping E-Ticaret ile ürünü önceden satmak için internet sitesine eklenir.

Stoğumuzda olmayan ürünü ürün resimleri ile çeşitli pazar yerlerinde satışa çıkartırız.

Ürünün satışı gerçekleştikten sonra ürünü temin ederek satışını yaptığınız müşterinize satıcı sizi gösterecek şekilde kargoluyorsunuz.

İlk bakışta çok güzel ve sıfır bütçe ile devam ettirilecek kolay bir yöntem gibi durmaktadır.

Bu tarz yöntemlerle başlangıç bütçeniz ile uygun olmakla birlikte yıllık 10.000 Euro’dan fazla para elde edenler var.

Bu şekilde kazanç kazananlar kişiler genellikle Avrupa pazarlarında satış yapan kişilerdir.

Söyleşimizi toparlarken söylemeden edemeyeceğim. Stoksuz Ticaret bu kadar meşakkatsiz değil.

Bu şekilde işleri yapan e-satış ile uğraşan insanları Telegram AmazonWorkshop topluluğumuza davet ediyoruz ve aynı link ile dostlarınızı davet edebilirsiniz.

Sizlerde bu işi ile ilgilenen şahıslar ile tanışabilir ve bu tarz işlerde yaşadıkları zorluklar yada kazandıkları gelirleri görebilirsiniz.

Temel anlamda Dropshipping E-Ticaret nasıl yapılır sorusuna cevap vermiş olduk. Ancak ileri seviyede bu işi yapmak isteyen arkadaşlarım Dropshipping E-Ticaret yapmadan önce bazı eksikleri tamamlaması şarttır.

Odaklanılması gereken problemler

Bu noktaları de kısaca değinmek istiyorum.

Satışa başlamadan önce hangi pazarlarda satış yapacaksınız. Pazarları tercih ettikten sonra pazarlara uygun ürünleri bulmanız gerekmektedir. Çünkü bir emek harcıyorsunuz ve iş yapmayı istiyorsunuz. 

Örnek verecek olursak; şayet Amazon Arap Emirliği’da Dropshipping yapacaksanız, amazon ile ilgili kapsamlı bilgi sahibi olmalısınız. Amazon’da satıcı hesabı açmak başlı başına bir çaba ister. Bu süreçleri aşmak için neler yapmanız gerekiyor?

Yada Türkiye’de hepsiburada’de ticaret yaparak Dropshipping E-Ticaret yapacaksınız. Ön koşulları nelerdir. Başka bir örnek ise Sahibinden. Bu bölgelerde da Stoksuz Ticaret yapanları görmek mümkündür.

Dropshipping E-Ticaret nasıl yapılır sorusu temel olarak cevaplanabilir. Ancak Dropshipping’in nasıl yapıldığını öğrenmek için bizzat Stoksuz Ticaret yapmış kişilerde temas kurarak yardımlaşmanızda fayda var. 

Özellikle amazondan amazona Stoksuz Ticaret yapacaksanız eğer udemy de bulunan eğitimlerden faydalanabilirsiniz. 

Eğitimlere ulaşmak için tıklayınız.

Udemy’de yayınlanan eğitimler için sık sık indirim kuponu hazırlayıp dağıtıyorum. Bu kuponları Udemy Kuponlar sayfasından ulaşabilirsiniz.

Bu Stoksuz Ticaret gerçekten kar getiren kazanç olup olmadığını görmek isterseniz bizzat Dropshipping yapanlara nasıl Stoksuz Ticaret yapıyorsunuz sorusunu amazonworkshop telegram grubundan sorabilirsiniz. 

Daha Önceden Satış Yapan Satıcılar ile Temas Kurun

Unutmayın ki Stoksuz Ticaret Nasıl yapılır sorusunun cevabı hangi pazarlarda Dropshipping ile Ticaret yapacağınıza göre değişecektir.

Çünkü her pazar yerinde değişen kuralları olacaktır. Her internet sitelerinde satışlarınızın sizlere geri dönme zamanıda değişeceğinden dolayı 0’dan bu Stoksuz Ticaret yapılır mı? Sorusu marketlere göre farklılık gösterecektir.

Bu anlamda video içerikler yada udemy gibi platformlar sizlere yetmiyor ise ve kesintisiz bir danışman ve eğitici ile çalışmak isterseniz Bireysel,grup yada Kurumsal Destek alabilirsiniz

Saygılarımla…

0 0 vote
Article Rating
Subscribe
Notify of
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments