Dropshipping ile Ticaret Nedir?

İlk Olarak Dropshipping E-Ticaret Ne Demek bu ifadeyi sıfırdan başlayarak açıklamamız gerekiyor.

Dropshipping ile ürünü öncesinde satmak amacıyla ilanı verilir.

Elimizde olmayan ürünü ürüne ait bilgiler ile çeşitli internet sitelerinde listeleriz.

Satış gerçekleştikten sonra ürünü alarak satışını yaptığınız müşterinize sizin bilgileriniz ile kargolattıryorsunuz.

Genel Olarak çok kolay ve hiç gelirsiz yapılacak basit bir iş modeli gibi duruyor.

Bu şekilde yöntemlerle bütçeniz ile uyumlu olmakla birlikte haftalık 1.000 Avro’dan fazla kazanç elde edenler mevcut.

Bu tip para kazananlar kişiler çoğunlukla Amerika internet sitelerinde satış yapan satıcılardır.

Yazımızı özetlerken söylemeden edemeyeceğim. Stoksuz Ticaret bu kadar meşakkatsiz değil.

Bu şekilde işleri yapan e-ihracat ile uğraşan satıcıları Telegram AmazonWorkshop grubumuza katılabilirsiniz ve aynı link ile dostlarınızı davet edebilirsiniz.

Sizlerde bu işi ile uğraşan satıcılar ile tanışabilir ve bu tarz işlerde yaşadıkları zorluklar yada kazandıkları gelirleri görebilirsiniz.

Basit anlamda Stoksuz Ticaret nasıl yapılır sorusuna cevap vermiş olduk. Ancak ileri seviyede bu işi yapmak isteyen öğrencilerim Dropshipping E-Ticaret yapmadan önce bazı eksikleri tamamlaması şarttır.

Odaklanılması gereken noktalar

Bu eksikleri de kısaca değinmek istiyorum.

Satışa başlamadan önce hangi internet sitelerinde satış yapacaksınız. Pazarları tercih ettikten sonra markete uygun ürünleri bulmanız elzemdir. Çünkü bir emek harcıyorsunuz ve iş yapmayı hedefliyorsunuz. 

Örnek verecek olursak; şayet Amazon Almanya’da Stoksuz Ticaret yapacaksanız, amazon ile ilgili kapsamlı bilgi sahibi olmalısınız. Amazon’da satıcı hesabı açmak başlı başına bir problemdir. Bu süreçleri aşmak için neler yapmanız gerekiyor?

Yada Türkiye’de hepsiburada’de satış yaparak Stoksuz Ticaret yapacaksınız. Ön şartları nelerdir. Başka bir örnek ise Sahibinden. Bu bölgelerde da Dropshipping E-Ticaret yapanları rastlamak mümkündür.

Dropshipping ile Ticaret nasıl yapılır sorusu temel olarak cevaplanabilir. Ancak Dropshipping E-Ticaret’in nasıl yapıldığını öğrenmek için bizzat Dropshipping yapmış kişilerde temas kurarak yardımlaşmanızda fayda var. 

Özellikle amazondan amazona Dropshipping ile Ticaret yapacaksanız eğer udemy de bulunan eğitimlerden faydalanabilirsiniz. 

Eğitimlere ulaşmak için tıklayınız.

Udemy’de bulunan eğitimler için sürekli indirim kuponu oluşturup paylaşıyorum. Bu kuponları Udemy Kuponlar sayfasından ulaşabilirsiniz.

Bu Dropshipping gerçekten kar getiren kazanç olup olmadığını bilmek isterseniz bizzat Dropshipping E-Ticaret yapanlara nasıl Dropshipping E-Ticaret yapıyorsunuz sorusunu amazonworkshop telegram grubundan sorabilirsiniz. 

Deneyimli Satıcılar ile İletişim Kurun

Unutmayın ki Dropshipping ile Ticaret Nasıl yapılır sorusunun cevabı hangi sitelerde Dropshipping yapacağınıza göre değişecektir.

Çünkü her platformda değişen kuralları olacaktır. Her pazarlarda satışlarınızın sizlere geri dönme zamanıda değişeceğinden dolayı 0’dan bu Dropshipping ile Ticaret yapılır mı? Sorusu bölgelere göre değişkenlik gösterecektir.

Bu anlamda video içerikler yada udemy gibi platformlar sizlere yetmiyor ise ve kesintisiz bir danışman ve eğitmen ile çalışmak isterseniz Bireysel,grup yada Kurumsal Destek alabilirsiniz

Saygılarımla…

0 0 vote
Article Rating
Subscribe
Notify of
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments