Dropshipping ile Ticaret Nedir?

İlk Olarak Dropshipping Ne Demek bunu kolaydan zora anlatmamız gerekmektedir.

Dropshipping E-Ticaret ile satılacak ürünü satın almadan önce satmak amacıyla ilanı verilir.

Stoğumuzda olmayan ürünü ürüne ait bilgiler ile çeşitli büyük satış kanallarında satışa çıkartırız.

Ürünün satışı gerçekleştikten sonra ürünü tedarikçiden satın alarak satışını yaptığınız müşteriye satıcı sizi gösterecek şekilde gönderiyorsunuz.

İlk düşüncede çok kolay ve hiç gelirsiz yürütülecek zahmetsiz bir gelir kapısı gibi durmaktadır.

Bu tarz bir iş ile bütçeniz ile uygun olmakla birlikte günlük 1.000 €’dan fazla para elde edenler mevcut.

Bu tip kazanç kazananlar kişiler çoğunlukla Almanya marketlerinde satış yapan kişilerdir.

Makalemizi özetlerken söylemeden edemeyeceğim. Stoksuz Ticaret bu kadar meşakkatsiz değil.

Bu tarz işleri yapan e-ticaret ile ilgilenen satıcıları Telegram AmazonWorkshop topluluğumuza katılabilirsiniz ve aynı link ile çevrenizi davet edebilirsiniz.

Sizlerde bu işi ile uğraşan şahıslar ile tanışabilir ve bu tarz işlerde yaşadıkları zorluklar yada kazandıkları gelirleri görebilirsiniz.

Basit anlamda Dropshipping E-Ticaret nasıl yapılır sorusuna cevap vermiş olduk. Ancak ileri seviyede bu işi yapmak isteyen dostlarım Stoksuz Ticaret yapmadan önce bazı eksikleri tamamlaması şarttır.

Odaklanılması gereken aşamalar

Bu noktaları de kısaca özetlemek istiyorum.

Satışa başlamadan giriş aşamasında hangi marketlerde satış yapacaksınız. Marketleri seçtikten sonra marketlere uygun ürünleri bulmanız elzemdir. Çünkü bir çaba harcıyorsunuz ve iş yapmayı bekliyorsunuz. 

Örnek verecek olursak; eğer Amazon Amerika’da Dropshipping ile Ticaret yapacaksanız, amazon ile ilgili kapsamlı bilgi sahibi olmalısınız. Amazon’da satıcı hesabı açmak başlı başına bir problemdir. Bu problemleri aşmak için neler yapmanız gerekiyor?

Yada Türkiye’de hepsiburada’de satıcı olarak yaparak Dropshipping ile Ticaret yapacaksınız. Ön koşulları nelerdir. Başka bir örnek ise Sahibinden. Bu platformda da Dropshipping E-Ticaret yapanları rastlamak mümkündür.

Dropshipping nasıl yapılır sorusu basit olarak cevaplanabilir. Ancak Dropshipping ile Ticaret’in nasıl yapıldığını öğrenmek için bizzat Dropshipping yapmış kişilerde temas kurarak yardım almanızda fayda var. 

Özellikle amazondan amazona Dropshipping yapacaksanız eğer udemy de bulunan eğitimlerden faydalanabilirsiniz. 

Eğitimlere ulaşmak için tıklayınız.

Udemy’de bulunan eğitimler için sürekli indirim kuponu hazırlayıp dağıtıyorum. Bu kuponları Udemy Kuponlar sayfasından ulaşabilirsiniz.

Bu Dropshipping ile Ticaret gerçekten kazandıran kazanç olup olmadığını bilmek isterseniz bizzat Dropshipping E-Ticaret yapanlara nasıl Dropshipping yapıyorsunuz sorusunu amazonworkshop telegram grubundan sorabilirsiniz. 

Tecrübeli Satıcılar ile İletişim Kurun

Unutmayın ki Dropshipping E-Ticaret Nasıl yapılır sorusunun cevabı hangi alanlarda Dropshipping yapacağınıza göre değişecektir.

Çünkü her sitelerde farklılaşan kuralları olacaktır. Her sitelerde gelir payınızın sizlere yatırılma zamanıda değişeceğinden dolayı sıfırdan bu Dropshipping E-Ticaret yapılır mı? Sorusu bölgelere göre değişkenlik gösterecektir.

Bu anlamda video dersler yada youtube gibi platformlar sizlere yetersiz geliyor ve sürekli bir danışman ve eğitici ile çalışmak isterseniz Bireysel,grup yada Kurumsal Destek alabilirsiniz

Saygılarımla…

0 0 vote
Article Rating
Subscribe
Notify of
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments