Stoksuz Ticaret Nedir?

Öncelikle Dropshipping Ne Demek bu ifadeyi sıfırdan başlayarak özetlememiz gerekmektedir.

Dropshipping ile Ticaret ile ürünü öncesinde satmak için internet sitesine eklenir.

Satın almadığımız ürünü ürün bilgileri ile çeşitli sosyal medya platformlarında ilan veririz.

Ürünün satışı gerçekleştikten sonra ürünü tedarikçiden temin ederek müşterinize satıcı sizi gösterecek şekilde gönderiyorsunuz.

Genel Olarak çok güzel ve sıfır bütçe ile yürütülecek basit bir internet geliri elde etme sistemi gibi görülmektedir.

Bu şekilde yöntemlerle bütçeniz ile uygun olmakla birlikte yıllık 20.000 €’dan fazla gelir elde edenler mevcut.

Bu şekilde kazanç elde edenler insanlar genel olarak Amerika pazarlarda satış yapan kişilerdir.

Makalemizi özetlerken söylemeden edemeyeceğim. Stoksuz Ticaret bu kadar basit değil.

Bu tip işleri yapan e-ihracat ile uğraşan şahısları Telegram AmazonWorkshop topluluğumuza katılabilirsiniz ve aynı link ile arkadaşlarınızı davet edebilirsiniz.

Sizlerde bu işi ile uğraşan kitleler ile tanışabilir ve bu tarz işlerde yaşadıkları zorluklar yada kazandıkları gelirleri görebilirsiniz.

Genel anlamda Dropshipping nasıl yapılır sorusuna cevap vermiş olduk. Ancak ileri seviyede bu işi yapmak isteyen dostlarım Dropshipping E-Ticaret yapmadan önce bazı noktaları tamamlaması elzemdir.

Odaklanılması gereken noktalar

Bu noktaları de kısaca özetlemek istiyorum.

Satışa başlamadan giriş aşamasında hangi sitelerde satış yapacaksınız. Bölgelerde tercih ettikten sonra platformlara uygun ürünleri bulmanız elzemdir. Çünkü bir çaba harcıyorsunuz ve karşılığının olmasını hedefliyorsunuz. 

Örnek verecek olursak; eğer Amazon Amerika’da Dropshipping E-Ticaret yapacaksanız, amazon ile ilgili detaylı bilgi sahibi olmalısınız. Amazon’da satıcı hesabı açmak başlı başına bir problemdir. Bu süreçleri geçmek için neler yapmalısınız?

Yada Türkiye’de gittididiyor’de satış yaparak Stoksuz Ticaret yapacaksınız. Ön şartları nelerdir. Başka bir örnek ise Sahibinden. Bu pazarda da Dropshipping ile Ticaret yapanları denk gelmek mümkündür.

Stoksuz Ticaret nasıl yapılır sorusu basit olarak cevaplanabilir. Ancak Dropshipping’in nasıl yapıldığını öğrenmek için bizzat Stoksuz Ticaret yapmış kişilerde iletişim kurarak yardım almanızda fayda var. 

Özellikle amazondan amazona Dropshipping yapacaksanız eğer udemy de bulunan eğitimlerden faydalanabilirsiniz. 

Eğitimlere ulaşmak için tıklayınız.

Udemy’de bulunan eğitimler için sürekli indirim kuponu oluşturup paylaşıyorum. Bu kuponları Udemy Kuponlar sayfasından ulaşabilirsiniz.

Bu Dropshipping gerçekten ciddi kazanç olup olmadığını bilmek isterseniz bizzat Dropshipping ile Ticaret yapanlara nasıl Dropshipping E-Ticaret yapıyorsunuz sorusunu amazonworkshop telegram grubundan sorabilirsiniz. 

Tecrübeli Satıcılar ile İletişim Kurun

Unutmayın ki Dropshipping E-Ticaret Nasıl yapılır sorusunun cevabı hangi platformda Dropshipping ile Ticaret yapacağınıza göre değişecektir.

Çünkü her sitelerde değişen kuralları olacaktır. Her sitelerde kazançlarınızın sizlere yatırılma zamanıda değişeceğinden dolayı sıfırdan bu Dropshipping yapılır mı? Sorusu internet sitelerine göre farklılık gösterecektir.

Bu anlamda video dersler yada youtube gibi platformlar sizlere yetmiyor ise ve baştan sona bir danışman ve eğitici ile çalışmak isterseniz Bireysel,grup yada Kurumsal Destek alabilirsiniz

Saygılarımla…

0 0 vote
Article Rating
Subscribe
Notify of
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments