Dropshipping E-Ticaret Nedir?

Öncelikle Dropshipping E-Ticaret Ne Demek bu iş modelini basitten karmaşığa ifade etmemiz gerekmektedir.

Dropshipping ile kazanç sağlamak istediğiniz ürünü önceden satmak için listelenir.

Stoğumuzda olmayan ürünü ürün resimleri ile çeşitli büyük satış kanallarında yayınlarız.

Ürünün satışı gerçekleştikten sonra ürünü tedarikçiden alarak satışını yaptığınız müşteriye sizin bilgileriniz ile kargolattıryorsunuz.

İlk düşüncede çok güzel ve sıfırdan devam ettirilecek meşakkatsiz bir internet geliri elde etme sistemi gibi tanımlanmaktadır.

Bu tip iş modelleri ile bütçeniz ile uygun olmakla birlikte haftalık 20.000 TL’dan fazla para elde edenler mevcut.

Bu tarz gelir kazananlar kişiler büyük çoğunlukla Yurt dışı pazarlarında satış yapan kişilerdir.

Yazımızı özetlerken söylemeden edemeyeceğim. Dropshipping bu kadar meşakkatsiz değil.

Bu tip işleri yapan e-ticaret ile uğraşan insanları Telegram AmazonWorkshop grubumuza davet ediyoruz ve aynı link ile dostlarınızı davet edebilirsiniz.

Sizlerde bu işi ile ilgilenen satıcılar ile tanışabilir ve bu tarz işlerde yaşadıkları zorluklar yada kazandıkları gelirleri görebilirsiniz.

Genel anlamda Dropshipping E-Ticaret nasıl yapılır sorusuna cevap vermiş olduk. Ancak ileri seviyede bu işi yapmak isteyen dostlarım Stoksuz Ticaret yapmadan önce bazı tamamlanması gerekenleri tamamlaması şarttır.

Odaklanılması gereken problemler

Bu tamamlanması gerekenleri de kısaca değinmek istiyorum.

Satışa başlamadan giriş aşamasında hangi pazar yerinde satış yapacaksınız. Marketi seçtikten sonra pazara uygun ürünleri bulmanız şarttır. Çünkü bir çaba harcıyorsunuz ve para kazanmayı bekliyorsunuz. 

Örnek verecek olursak; eğer Amazon Amerika’da Dropshipping yapacaksanız, amazon ile ilgili kapsamlı bilgi sahibi olmalısınız. Amazon’da satıcı hesabı açmak başlı başına bir zorluktur. Bu problemleri aşmak için neler yapmanız gerekiyor?

Yada Türkiye’de gittididiyor’de ticaret yaparak Dropshipping yapacaksınız. Ön isterleri nelerdir. Başka bir örnek ise Sahibinden. Bu pazarda da Dropshipping E-Ticaret yapanları denk gelmek mümkündür.

Stoksuz Ticaret nasıl yapılır sorusu genel olarak cevaplanabilir. Ancak Dropshipping ile Ticaret’in nasıl yapıldığını öğrenmek için bizzat Dropshipping yapmış kişilerde iletişim kurarak yardımlaşmanızda fayda var. 

Özellikle amazondan amazona Dropshipping yapacaksanız eğer udemy de bulunan eğitimlerden faydalanabilirsiniz. 

Eğitimlere ulaşmak için tıklayınız.

Udemy’de paylaşılan eğitimler için sürekli indirim kuponu hazırlayıp dağıtıyorum. Bu kuponları Udemy Kuponlar sayfasından ulaşabilirsiniz.

Bu Dropshipping ile Ticaret gerçekten kazandıran kazanç olup olmadığını bilmek isterseniz bizzat Stoksuz Ticaret yapanlara nasıl Stoksuz Ticaret yapıyorsunuz sorusunu amazonworkshop telegram grubundan sorabilirsiniz. 

Deneyimli Satıcılar ile İletişim Kurun

Unutmayın ki Stoksuz Ticaret Nasıl yapılır sorusunun cevabı hangi alanlarda Stoksuz Ticaret yapacağınıza göre değişecektir.

Çünkü her alanlarda farklılaşan kuralları olacaktır. Her bölgelerde gelirlerinizin sizlere geri dönme zamanıda değişeceğinden dolayı 0’dan bu Dropshipping yapılır mı? Sorusu sitelere göre farklılık gösterecektir.

Bu anlamda video dersler yada udemy gibi platformlar sizlere yetmiyor ise ve sürekli bir danışman ve eğitici ile çalışmak isterseniz Bireysel,grup yada Kurumsal Destek alabilirsiniz

Saygılarımla…

0 0 vote
Article Rating
Subscribe
Notify of
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments