Dropshipping ile Ticaret Nedir?

İlk Olarak Dropshipping E-Ticaret Ne Demek bu iş modelini basitten karmaşığa ifade etmemiz gereklidir.

Dropshipping ile satılacak ürünü satın almadan önce satmak için listelenir.

Stoğumuzda olmayan ürünü ürüne ait bilgiler ile çeşitli pazar yerlerinde ilan veririz.

Ürünün satışı gerçekleştikten sonra ürünü tedarikçiden alarak satışını yaptığınız kişiye satıcı sizi gösterecek şekilde kargolattıryorsunuz.

Basit anlatıma göre çok kolay ve sıfırdan başlanacak zahmetsiz bir iş modeli gibi görülmektedir.

Bu şekilde iş modelleri ile bütçeniz ile uyumlu olmakla birlikte günlük 10.000 Dolar’dan fazla para kazananlar mevcut.

Bu şekilde kazanç kazananlar şahıslar genel olarak Amerika pazarlarda satış yapan satıcılardır.

Makalemizi toparlarken söylemeden edemeyeceğim. Dropshipping E-Ticaret bu kadar zahmetsiz değil.

Bu tip işleri yapan e-satış ile ilgilenen insanları Telegram AmazonWorkshop grubumuza davet ediyoruz ve aynı link ile arkadaşlarınızı davet edebilirsiniz.

Sizlerde bu işi ile uğraşan şahıslar ile tanışabilir ve bu tarz işlerde yaşadıkları zorluklar yada kazandıkları gelirleri görebilirsiniz.

Genel anlamda Dropshipping E-Ticaret nasıl yapılır sorusuna cevap vermiş olduk. Ancak ileri seviyede bu işi yapmak isteyen okuyucularım Dropshipping yapmadan önce bazı tamamlanması gerekenleri tamamlaması şarttır.

Odaklanılması gereken problemler

Bu tamamlanması gerekenleri de kısaca özetlemek istiyorum.

Satışa başlamadan giriş aşamasında hangi bölgelerde satış yapacaksınız. Marketleri seçtikten sonra alanlara uygun ürünleri bulmanız şarttır. Çünkü bir emek harcıyorsunuz ve kazanmayı hedefliyorsunuz. 

Örnek verecek olursak; eğer Amazon Almanya’da Dropshipping ile Ticaret yapacaksanız, amazon ile ilgili detaylı bilgi sahibi olmalısınız. Amazon’da satıcı hesabı açmak başlı başına bir zorluktur. Bu süreçleri aşmak için neler yapmanız gerekiyor?

Yada Türkiye’de gittididiyor’de elektronik ticaret yaparak Dropshipping ile Ticaret yapacaksınız. Ön isterleri nelerdir. Başka bir örnek ise e-ptt avm. Bu sitelerde da Dropshipping yapanları görmek mümkündür.

Stoksuz Ticaret nasıl yapılır sorusu basit olarak cevaplanabilir. Ancak Stoksuz Ticaret’in nasıl yapıldığını öğrenmek için bizzat Dropshipping ile Ticaret yapmış kişilerde iletişim kurarak yardımlaşmanızda fayda var. 

Özellikle amazondan amazona Dropshipping ile Ticaret yapacaksanız eğer udemy de bulunan eğitimlerden faydalanabilirsiniz. 

Eğitimlere ulaşmak için tıklayınız.

Udemy’de yayınlanan eğitimler için sürekli indirim kuponu oluşturup dağıtıyorum. Bu kuponları Udemy Kuponlar sayfasından ulaşabilirsiniz.

Bu Dropshipping ile Ticaret gerçekten güzel kazanç olup olmadığını görmek isterseniz bizzat Dropshipping E-Ticaret yapanlara nasıl Dropshipping ile Ticaret yapıyorsunuz sorusunu amazonworkshop telegram grubundan sorabilirsiniz. 

Daha Önceden Satış Yapan Satıcılar ile Temas Kurun

Unutmayın ki Stoksuz Ticaret Nasıl yapılır sorusunun cevabı hangi bölgelerde Dropshipping ile Ticaret yapacağınıza göre değişecektir.

Çünkü her pazar yerinde değişen kuralları olacaktır. Her bölgelerde gelir payınızın sizlere yatırılma zamanıda değişeceğinden dolayı 0’dan bu Dropshipping yapılır mı? Sorusu pazar yerine göre değişkenlik gösterecektir.

Bu anlamda video içerikler yada youtube gibi platformlar sizlere yetersiz geliyor ve sürekli bir danışman ve eğitmen ile çalışmak isterseniz Bireysel,grup yada Kurumsal Destek alabilirsiniz

Saygılarımla…

0 0 vote
Article Rating
Subscribe
Notify of
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments