Dropshipping E-Ticaret Nedir?

İlk Olarak Dropshipping ile Ticaret Nedir bu kazanç sistemini basitten karmaşığa özetlememiz gerekiyor.

Stoksuz Ticaret ile satılacak ürünü satın almadan önce satmak amacıyla ilanı verilir.

Elimizde olmayan ürünü ürüne ait bilgiler ile çeşitli pazar yerlerinde yayınlarız.

Satış gerçekleştikten sonra ürünü temin ederek müşterinize satıcı sizi gösterecek şekilde kargolattıryorsunuz.

İlk düşüncede çok güzel ve sıfırdan yürütülecek basit bir internet geliri elde etme sistemi gibi duruyor.

Bu tip yöntemlerle çalıştığınız orana göre uyumlu olmakla birlikte günlük 1.000 Avro’dan fazla kazanç elde edenler mevcut.

Bu tarz para kazananlar insanlar çoğunlukla Yurt dışı marketlerinde satış yapan satıcılardır.

Söyleşimizi toparlarken söylemeden edemeyeceğim. Dropshipping bu kadar basit değil.

Bu şekilde işleri yapan e-satış ile ilgilenen kitleleri Telegram AmazonWorkshop topluluğumuza davet ediyoruz ve aynı link ile dostlarınızı davet edebilirsiniz.

Sizlerde bu işi ile uğraşan kişiler ile tanışabilir ve bu tarz işlerde yaşadıkları zorluklar yada kazandıkları gelirleri görebilirsiniz.

Temel anlamda Dropshipping nasıl yapılır sorusuna cevap vermiş olduk. Ancak ileri seviyede bu işi yapmak isteyen öğrencilerim Stoksuz Ticaret yapmadan önce bazı noktaları tamamlaması gerekmektedir.

Odaklanılması gereken noktalar

Bu tamamlanması gerekenleri de kısaca özetlemek istiyorum.

Satışa başlamadan önce hangi pazar yerinde satış yapacaksınız. Pazarı tercih ettikten sonra pazar yerine uygun ürünleri bulmanız şarttır. Çünkü bir emek harcıyorsunuz ve kazanmayı hedefliyorsunuz. 

Örnek verecek olursak; eğer Amazon Singapur’da Dropshipping ile Ticaret yapacaksanız, amazon ile ilgili kapsamlı bilgi sahibi olmalısınız. Amazon’da satıcı hesabı açmak başlı başına bir problemdir. Bu süreçleri geçmek için neler yapmanız gerekiyor?

Yada Türkiye’de trendyol’de satış yaparak Dropshipping E-Ticaret yapacaksınız. Ön koşulları nelerdir. Başka bir örnek ise Sahibinden. Bu bölgelerde da Dropshipping E-Ticaret yapanları rastlamak mümkündür.

Dropshipping ile Ticaret nasıl yapılır sorusu genel olarak cevaplanabilir. Ancak Stoksuz Ticaret’in nasıl yapıldığını öğrenmek için bizzat Dropshipping E-Ticaret yapmış kişilerde temas kurarak yardım almanızda fayda var. 

Özellikle amazondan amazona Dropshipping ile Ticaret yapacaksanız eğer udemy de bulunan eğitimlerden faydalanabilirsiniz. 

Eğitimlere ulaşmak için tıklayınız.

Udemy’de yayınlanan eğitimler için sık sık indirim kuponu hazırlayıp dağıtıyorum. Bu kuponları Udemy Kuponlar sayfasından ulaşabilirsiniz.

Bu Dropshipping gerçekten ciddi kazanç olup olmadığını bilmek isterseniz bizzat Stoksuz Ticaret yapanlara nasıl Dropshipping yapıyorsunuz sorusunu amazonworkshop telegram grubundan sorabilirsiniz. 

Daha Önceden Satış Yapan Satıcılar ile Temas Kurun

Unutmayın ki Dropshipping Nasıl yapılır sorusunun cevabı hangi pazarlarda Dropshipping E-Ticaret yapacağınıza göre değişecektir.

Çünkü her pazarlarda değişen kuralları olacaktır. Her bölgelerde ödemelerinizin sizlere yatırılma zamanıda değişeceğinden dolayı sıfırdan bu iş yapılır mı? Sorusu pazarlara göre farklılık gösterecektir.

Bu anlamda video içerikler yada udemy gibi platformlar sizlere yetmiyor ise ve A’dan Z’ye bir danışman ve eğitici ile çalışmak isterseniz Bireysel,grup yada Kurumsal Destek alabilirsiniz

Saygılarımla…

0 0 vote
Article Rating
Subscribe
Notify of
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments