Arkadaşlar Selamlar;

Üzülerek duyurmak zorundayım ki : Eğitimlerin izlenme durumları ve öğrencilerin yorumları bizlerin daha çok ücretsiz kurs yayınlamasına engel olmaktadır. Bu güne kadar hiç bir öğrencimizin sorusu cevapsız kalmamıştır. Bu etkinliğimizi sonuna kadar sürdürmekte de kararlıyız. Ancak diğer platformlarda (Amazon FBA ve Dropship + Ebay + Kodlama) da aktif bir şekilde gelir elde etme durumunda olduğumuzdan gerekli performansı yakalayamaz isek udemy de eğitim yayınlamayı durdurabiliriz.  Bu şekilde sık sık ücretsiz eğitim yayınlanmasını desteklemek isterseniz lütfen yorumlar ile bizlere destek olun.

Topluluğun Gücü

Eğitimleri alan arkadaşlarımız için gerek bazı ürünlerde indirim gerekse birlikte bilgi paylaşımı yaparak daha güçlü bir hale gelebiliriz.  Herhangi bir konuda karşılıklı bir tartışma platformu olması açısından facebook Udemy Students Group isimli gruba katılabilir ve öğrenmek istediğiniz konular hakkında üyelere danışabilirsiniz. Birlikten Güç Doğar Sloganımız ile hareket edebilirsek birbirimizin tecrübelerinden yararlanabiliriz.

Listemizde yer alan arkadaşlarımızın daha çok ücretsiz kurs alabilmeleri için lütfen aldığınız kurslara görüşlerinizi belirterek puanlama yapınız.

Almış Olduğunuz Kurslar :

– Amazon & Shopify Ürün Bulma

– Amazon Affiliate Marketing ve İngilizce Review Makale Yazımı (+ Chatbot – Amazon Affilate Özel)

– Clickbank Affiliate Marketing (+ Chatbot – Clickbank Özel)

– Shopify Mağaza Yönetimi (+ Chatbot – 2 farklı)

– Online İş Modelleri

​​

Aktif Olarak Ücretsiz Dağıtılan Kursumuz:

– Amazon’dan Amazon’a Dropshipping

Gelecekte Yayınlanacak Kursumuz :

– YÖKDİL/YDS Sınavı İçin İngilizce (Selin Hoca ile telif hakkı anlaşmamız yapılmıştır)

(Sadece Yorum yapan kullanıcılar ücretsiz ingilizce eğitime erişecektir. Bu eğitimi udemy dışında bir platformda da yayınlayabiliriz. Henüz Kararlaştırmadık…)

 

Ücretsiz Kurslar hakkında bilgilendirme almak için Listemize kayıt olun.

https://m.me/onlinesocialmediamarketer

Leave a Reply

avatar
  Subscribe  
Notify of